Skocz do zawartości

KOMAREK nie do życia


grand1

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie ostatnio moj moplik komarek nie ma sily wżucam sprzegło bieg 1 i zaczyna spadac z obr az by mial zgasnac czasami az go musze zapchnac kawalek na 1 zeby zabral bo sie dusi na sprzegle i biegu ,na wolnych fajnie chodzi i na luzie o jeździe juz niee gadam ciezko go rozkulac z 1 na 2 ale jak juz sie rozkula to nawet fajnie idzie ruszanie najgorsze i wkrecenie na obroty pomożecie coś ?? bede wdzieczny .

kompresja niecałe okolo, 6 bar przed tem fajnie chodził cisłem z niego 60 na godz zeby.GIF z dnia na dzien tak osłabł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak jak w temacie ostatnio moj moplik komarek nie ma sily wżucam

> sprzegło bieg 1 i zaczyna spadac z obr az by mial zgasnac

> czasami az go musze zapchnac kawalek na 1 zeby zabral bo sie

> dusi na sprzegle i biegu ,na wolnych fajnie chodzi i na luzie o

> jeździe juz niee gadam ciezko go rozkulac z 1 na 2 ale jak juz

> sie rozkula to nawet fajnie idzie ruszanie najgorsze i

> wkrecenie na obroty pomożecie coś ?? bede wdzieczny .

> kompresja niecałe okolo, 6 bar przed tem fajnie chodził cisłem z

> niego 60 na godz z dnia na dzien tak osłabł .

odkrec wydech i wyczysc z nagaru, prawdopodobnie sie dusi spalinami, nie wiem jaki masz tlumik (pierwsze komarki mialy rozbieralny) ale ja mialem takie objawy w moim ogarze 200 okazalo sie ze tlumik prawie nie mial przelotu, co do przerwy na swiecach to zalecaja 0,5-0,6 przy mniejszej czesto sie robi tzw spaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> swiece mam z kosiarki na innych dopiero do dupy idzie .bede ogladal

> gaznik .

Jest jeszcze jeden sposób ale bardzo drastyczny:D kilka lat temu naprawialiśmy komarka kolegi. Cały czas zalewało mu świece. Odkręcaliśmy gaźnik kilka razy, czyściliśmy i nic... W końcu zdenerwowany kolega pier**** (bo udeżeniem tego nazwać nie mozna) gaźnikiem o asfalt. Po skręceniu komar palił od kopa i jak na komarka to mocny był grinser006.gif Wiem że to inny problem niż Twój, ale jak już nie będziesz wiedział co zrobić to możesz spróbować tego sposobu ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sily nie trzeba bylo gaznik gdzies zawalony byl tylko on rusza

> dopiero gdy sprzeglo spuszcze od polowy w gore inaczej sie dusi

> i od polowy gazu ma to tak byc ?

dusi sie jak masz wciśnięte sprzęgło czy jak ruszasz i dasz za mało gazu? Nie zapominaj że to komarek który kiedyś miał 1.5KM a teraz pewnie mu 0.5 zostało. Jak rusza z połowy gazu to i tak dobrze, bo w niektórych trzeba pełny gaz i jeszcze się nogami odpychać żeby ruszył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no , a jak daje caly gaz sprzeglo 1 to czasami az zgasnie czego to

> wina ? jaka ma byc w nim kompresja ?

Zawsze te starsze motorowery szarpią przy wrzucaniu pierwszego biegu. Komarek jest słaby i przez to gaśnie. Przy zapinaniu biegu możesz mu lekko gazu dodac i nie powinien zgasnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no , a jak daje caly gaz sprzeglo 1 to czasami az zgasnie czego to

> wina ? jaka ma byc w nim kompresja ?

...moze byc tak

za bogato mieszanka

za duzo oleju w benzynie

za mala moc...znaczy jej kompletny brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> noo mocy brak na skladzie jak siade z sciga na komarka to se czuje

> jak na rowerze jaka tam ma być kompresja ??

...nie wiem..nigdy nie mierzylem.

Zmiana pierscieni to godzinka zabawy z czasme na picie piwa...zmien i zobacz czy sie poprawilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak idzie nie bede pierscieni zmieniał docieranie :/ no własnie cisne z niego jak go rozkulam 60 km/h a kompresja ma tylko 6 bar kwalifikuje sie już na remont ? mi sie wydaje że powinno byc 8 ale nie wiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.