Skocz do zawartości

wycieraczki nowej generacji


goike

Rekomendowane odpowiedzi

Czy macie już pewne doświadczenia z wycieraczką nowej generacji? Jeżeli tak to poprosze o oceny, jak zachowuje się w zimę jak w czasie ostrego deszczu. Kupiłem dopiero co i jestem ciekaw jak się sprawują. Dla nie znających tematu nadmienię iz wycieraczki nowej generacji to takie w których pióro wykonane jest praktycznie całkowicie z samej gumy odpowiednio wygiętej . Tego typu wycieraczki montuje się seryjnie w nowych autach np. VW Polo, Renault Scienic itd. Od pewnego czasu są dostępne na Allegro lub w niektórych sklepach. Robi je np. firma Alca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ososbiscie nie widziałem takich ale są pewnei pierońsko drogie.

Ja natomiast moge z czystym sumieniem polecić wycieraczki UNIPOINT - bardzo tanie i dobre - z grafitową powłoką.

Mozna je kupic w Macro i na Jet-cie i w innych punktach.

Naprawdę dobrze zbierają i nie skrzypią po szybie. waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i jak sie sprawuje ten wycierak...

Wycierak sprawuje się narazie ok. Kupiłem go za 33 zł . Drogo ale w komplecie jest zapasowa guma więc to tak jakbym kupił 2 sztuki. Narazie działa bezszelestnie. Jedynym mankamentem jest to iż w miejscu gdzie startuje i kończy bieg wycieraczka nie czyści ona całą swoją długością. Zakrzywienie szyby w tym miejscu jest tak duże że końcówka wycieraczki (około 1-2 cm) nie dochodzi do szyby. Być może nalezałoby kupić wycieraczkę z nieco mocniejszym wygięciem pióra lub poprostu nieco krótszą wycieraczkę. Jest to jednak mały mankament ponieważ w innych miejscach szyby wycieraczka dolega dobrze i czyści dobrze. Zobaczymy jak będzie w zimie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wycierak sprawuje się narazie ok. Kupiłem go za 33 zł . Drogo ale w

> komplecie jest zapasowa guma więc to tak jakbym kupił 2 sztuki.

> Narazie działa bezszelestnie. Jedynym mankamentem jest to iż w

> miejscu gdzie startuje i kończy bieg wycieraczka nie czyści ona

> całą swoją długością. Zakrzywienie szyby w tym miejscu jest tak

> duże że końcówka wycieraczki (około 1-2 cm) nie dochodzi do

> szyby. Być może nalezałoby kupić wycieraczkę z nieco mocniejszym

> wygięciem pióra lub poprostu nieco krótszą wycieraczkę. Jest to

> jednak mały mankament ponieważ w innych miejscach szyby

> wycieraczka dolega dobrze i czyści dobrze. Zobaczymy jak będzie

> w zimie

30 zl to nie tak drogo jesli to sa oryginalne Valeo.

Co do zbierania to do Uno konstrukcja ta metalowa jest inna niz w wycieraczkach z autami o podwojnych wycieraczkach(troche maslo maslane zlosnik.gif).

Dlatego do Uno sa dedykowane wycieraczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.