Skocz do zawartości

przednia tablica rejestracyjna...


romano11

Rekomendowane odpowiedzi

Witka.

Dzisiaj w RMF FM podali wiadomość, ze kogoś bardzo boli unikanie przez motocyklistów płacenia za fotki z "budek lęgowych" i "w trosce o bezpieczeństwo" itp bzdury trwają prace nad obowiązkowym umieszczeniem nr-ów rejestracyjnych także z przodu moto. icon_eek.gif nie wiadomo jeszcze, czy ma to być tablica, tabliczka, napisy na błotniku czy inne dziwactwo... hmm.gif i w ten sposób znów będziemy o krok przed całą resztą cywilizowanego świata. a może będzie koronny argument "bo unia to, wg unii tamto..." biglaugh.gifscrewy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem to nierealne - zaden sprzet nie jest do tego przystosowany, poza tym zawsze sie duzo mowi, a malo robi...

powinni raczej popracowac nad fotoradarami, zeby robily zdjecia z tylca i wlepiac surowe mandaty zaginajacym tablice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> moim zdaniem to nierealne - zaden sprzet nie jest do tego

> przystosowany,

mój drogi, jedno rozporządzenie bądź zmiana w PoRD i już można klepać tabliczki takie jak na fotce.... biglaugh.gifzlosnik2.gif swoją drogą to może jakiś miłośnik motocykli zabytkowych chce nas "cofnąć w czasie" ? hmm.gif

282316848-starymotor.jpg

> powinni raczej popracowac nad fotoradarami, zeby robily zdjecia z

> tylca

o tym też było - można to zrobić, ale nikomu się nie chce...

> i wlepiac surowe mandaty zaginajacym tablice

nie wszyscy zaginają - lokalny biker (szkoda, że fotki nie mam) ma całą tablicę zamocowaną w okolicy mocowania wahacza icon_eek.gif i ledwo można ją dostrzec stojąc za moto. zakrecony.gif z pozycji kierowcy auta zero szans

post-109606-14352501844282_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie da rady - takie grzebienie są zabronione.

Niestety z wypowiedzi w RMF FM zrozumiałem że im chodzi o coś takiego, tylko jak to się ma do bezpieczeństwa ?

A może zamiast na przednim błotniku to na kasku jak czub irokeza grinser006.gifhmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może jakieś elastyczne tworzywo?

> Tylko po co - przeciez to z przodu będzie niewidoczne.

zrobią jak w samochodzie, przecież i tak maksymalna dopuszczalna prędkość w mieście to 50 kmh z nielicznymi wyjątkami to dużego oporu stawiać materia nie powinna busted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poczekaj, to piszesz o fotoradarach, czy o kontrolach przez drogówkę?

policja powinna interweniowac widzac zagiete tablice w kazdej sytuacji - przyczyni sie to do wykrywalnosci takze na fotoradarach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w każdym cywilizowanym kraju rozwiązali ten problem fotoradarami

> robiącymi zdjecia od tylca... u nas ktos głupi wpadł na durny

> pomysł który i tak nigdy nie zostanie zrealizowany

..i co zrobić z delikwentami zaginającymi tablice?

lub mającymi tablice za kołem ?

lub mającymi tablice zachodnie ?

aha, tak wiem...łapać w mieściesmirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ..i co zrobić z delikwentami zaginającymi tablice?

> lub mającymi tablice za kołem ?

> lub mającymi tablice zachodnie ?

> aha, tak wiem...łapać w mieście

to po co pytasz jak wiesz? mój kolega jakoś mandat mógł dostać za zagiętą tablice to mogą i inni. Tylko niektórym musi sie chcieć ruszyc dupkę z octavii czy innego policowoza smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.