Skocz do zawartości

Regulacja zamka,klamek w GP


james89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Punciako-maniaków 30.GIF

Piszę odnośnie wkurzających mnie tylnych klamek w GP. Żeby otworzyć drzwi tylne,to z jednej strony(prawej) muszę strasznie mocno pociągnąć za klamkę a z drugiej(lewej) nie da rady normalnie. Najpierw trzeba docisnąć drzwi i w tym czasie pociągnąc klamkę,tylko tak da się je otworzyć. Moje pytanie brzmi,da się to jakoś samemu wyregulować? Manewrować samym tym "zaczepem" który wchodzi do zamka?

Używałem szukajki,ale siakoś nie znalazłem takiego topica... jeśli był to proszę mnie przekierować waytogo.gif

z góry dziękuje za pomoc 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś wymontował klamkę to wystaje z niej taki czarny plastikowy bolec który popycha zapadkę w zamku. U mnie był za cienki i klamka łapała tylko w skrajnym górnym położeniu., założyłem na niego 2 rurki termokurczliwe i zgrzałem. Teraz jest wiele lepiej. Można też nakleić na niego jakiś kawałek plastiku.

Jak rozkręcisz to sam na to wpadniesz.

Uważaj żeby nie spadła ci nakrętka klamki do środka drzwi pomiędzy zgrzania blach. Ja jej szukałem i wyciągałem ponad 30 min. Jakbym ją zostawił to pewnie by dzwoniła tam.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.