Skocz do zawartości

Oświetlenie wnętrza nie gaśnie - POMOCY!!!


przemekb22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Nadszedł nowy dzień i z nim kolejna niespodzianka ze strony mojeg Stiloncia. Oświetlenie wnętrza po stronie kierowcy pali się cały czas i nie da się go wyłączyć. Przycisk nie reaguje, odpiąłem nawet akumulator i po jego ponownym podpięciu, również nic. Jedyne, co zrobiłem, żeby akumulator się nie wyczerpywał, to wyciągłem na noc bezpiecznik. Co to może być, bo nie mam pojęcia ? frown.gif Znowy pewnie pare dyszek poleci do kieszeni mechaników frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Stiloncia. Oświetlenie wnętrza po stronie kierowcy pali się

Od strony kierowcy to pewnie uszkodzony jest przełącznik w lampie / lub body komputer ma wyjście zwarte.... oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oj powiało grozą Co to znaczy w ogóle i jakie koszty? Pewnie będę

> musiał jechać do dobrego elektryka.

W najgorszym wypadku wyjmniesz żarówkę sick.gif i juz nie będzie problemu

Ale w pierwszej kolejności należy sprawdzić sam przełącznik czy nie ma zwarcia i pracuje poprawnie- przeczyścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A powiedz mi czy bez problemu dostane się do żarówki i przełącznika

> czy trzeba tam bardziej fachowych umiejętności?

Poszukaj a znajdziesz na kąciku instrukcję jak odkręcić tą lampkę ( wystarczy o ile pamientam 2 śrubki od wewnątrz tej wnęki - masz 2002 więc masz wnękę ) i wszystko wyjdzie

Dasz radę ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 2002 więc masz wnękę ) i wszystko wyjdzie

> Dasz radę

Zgadza się, jest tam wnęka więc może jakoś pójdzie wink.gif Wcześniej jak tata jeździł tym samochodem, to też była taka sytuacja, ale lampka zgasła sama. Teraz niestety świeci sobie cały czas. Mam nadzieje, że wystarczyć będzie przeczyszczenie, no bo co tam się ma popsuć niewiem.gif

A może z ktoś zaglądających tutaj miał taki problem? Wtedy byłoby łatwiej rozwiązać problem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.