Skocz do zawartości

Chciałbym kupić DEH-2120UB....


Sim86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Tak jak w temacie chciałbym kupić PIONEER-a DEH-2120UB. I mam pytanie, czy ktoś ma już Go w swoim aucie? Jak gra? Czy jest warty tych pieniędzy czy rozejrzeć się za czymś innym?

Link do aukcji: http://www.allegro.pl/item647664300_nowosc_pioneer_deh_2120ub_pendrive_2gb_gratis.html

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz po tym jak przesiadłem się z tej marki stwierdzam, iż dołóż i

> zakup sobie ALPINE

poza tym to radyjko ma tylko 2 wyjścia na wzmak, nie ma wyjścią na suba, małe możliwości wzmacniacza, brak filtrów... Jak nie bedziesz inwestował dalej w naglosnienie to mozesz brac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> poza tym to radyjko ma tylko 2 wyjścia na wzmak, nie ma wyjścią na

> suba, małe możliwości wzmacniacza, brak filtrów... Jak nie

> bedziesz inwestował dalej w naglosnienie to mozesz brac...

Wpierw poszukałbym możliwości odsłuchu tego radia.

Tak czy siak nawet używany ALPINE zapewne będzie grał lepiej wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te radyjko ok 4 m-cy i jestem bardzo zadowolony z wyboru. Do sensownego alpine trzeba byłoby dołożyć jeszcze z 200zł, ja nie chciałem mieć mocno rozbudowanego audio w samochodzie, dlatego wybrałem właśnie ten odtwarzacz. Na szybko, odczyt mp3 z płyt i pendrive błyskawiczny, płyty nie przycinają się nawet na sporych wybojach. Dźwięk bardzo ładny, a na pewno lepszy niż w konkurencyjnych jvc wink.gif jakbyś szukał konkurencji to ja bym obstawiał kenwooda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.