Skocz do zawartości

Bagażnik dachowy


Maciufka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym zakupić bagaznik oraz box dachowy do Grande Punto 5 drzwiowego. Czy ktoś stanął przed podobnym problemem? Jeśli tak to z góry dziekuję za pomoc!

Tylko musi być ładny żeby Warszawiakom opadły szczęki jak pojadę na wakacje - oczywiście żart.... (nie tylko Warszawiakom smile.gif

Maciek z Krakowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozarek - sorki za niedostosowanie się do regulaminu. Już się poprawiłem. Głównie chodzi mi o sposób zamocowania belek czyli czy jedynym sposobem jest użycie takich obejm mocowanych na zewnatrz czy można zamontaować bagażnik tak jak w Pandzie czyli wpuszczając do środka dachu jakby bolce. W tej drugiej opcji wygląda to o wiele bardziej estetycznie tylko nie wiem czy w Grande da siętak to właśnie zrobić.

bart30 boksik super, wielkie dzieki za pomoc, zastanawiam się dlaczego tego rozwiązania nie wprowadzili jeszcze w F1 - musi niesłychanie poprawiać aerodynamikę. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem w ASO, model podstawowy. Wygląda naprawdę ładnie i jest względnie niedrogi (nr katalogowy 50901142, cena ok 230 pln bez zniżek).

Model Linea TOP z aluminim jest juz 3x drozszy (nr 50901143, koszt ok 630 pln)

Box dachowy z katalogu akcesoriów ma numer 71805131, ale kosztuje ok 950 pln, przy czym mozna spore dyskonto na niego uzyskac (20%).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.