Skocz do zawartości

Amerykańskie radio,a polskie częstotliwości - mit czy prawda


krzysiek_g2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Sprawa wygląda następująco. Kolega ma możliwość kupienia w USA radyjko PIONIEER DEH-P 4700 MP. I teraz tak: w Polsce ten sam model, te same funcje, właściwie to samo radio ma już oznaczenie 5700. Czy to możliwe? A druga sprawa dotyczy odbioru częstotliwości. Podobno amerykańskie radio nie będzie w Polsce odbierać fal, które po przecinku mają nieparzystą liczbę. Np. 107,1 Mhz; 99,7 Mhz. Być może jest odwrotnie, że to parzystych nie odbiera, już sam się zamotałem. Ale to nie ważne. Czy ktoś słyszał o czymś podobnym? Czy to mit czy kupować i cieszyć się ponoć dobrym sprzętem? Dzięki za okazaną pomoc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Sprawa wygląda następująco. Kolega ma możliwość kupienia w USA

> radyjko PIONIEER DEH-P 4700 MP. I teraz tak: w Polsce ten sam

> model, te same funcje, właściwie to samo radio ma już oznaczenie

> 5700. Czy to możliwe? A druga sprawa dotyczy odbioru

> częstotliwości. Podobno amerykańskie radio nie będzie w Polsce

> odbierać fal, które po przecinku mają nieparzystą liczbę. Np.

> 107,1 Mhz; 99,7 Mhz. Być może jest odwrotnie, że to parzystych

> nie odbiera, już sam się zamotałem. Ale to nie ważne. Czy ktoś

> słyszał o czymś podobnym? Czy to mit czy kupować i cieszyć się

> ponoć dobrym sprzętem? Dzięki za okazaną pomoc...

..radia typowane na USA nie odbieraja parzystych no i gradacja jest co 0,2 a nie 0,1..

generalnie ja mam takie radio i dziala..ale bez rewelacji bo to strasznie staroc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do fal to prawda

znajomy przywiozl sobie radio z USA i walek bo nie dzialaja fale ktore maja parzysta liczbe po przedinku icon_eek.gif

troche to glupie biorac pod uwage ze wydaje sie prawie 1tys zl na radio i nawet wszystkich fal nie mozna odbierac spineyes.gif

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.