Skocz do zawartości

jakas 500


Codename47

Rekomendowane odpowiedzi

> godna polecenia za ok 6 kpln ? jakie roczniki , moze macie kogos ?

a kiedy chcesz kupić, bo może ja będę sprzedawał swoją gs500... ale jeszcze się zastanawiam bo jest w niezłym stanie cool.gif i boję się że nie znajdę później większego motorku w takim stanie.... oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> godna polecenia za ok 6 kpln ? jakie roczniki , moze macie kogos ?

pewnie juz pisali wszyscy ze gs500, z kawy i hondy nie wybierzesz raczej za tą kasę

a jak nie masz ciuchów to moze być honda CB450S + kask i troche dobrych ciuchów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pewnie juz pisali wszyscy ze gs500, z kawy i hondy nie wybierzesz

> raczej za tą kasę

> a jak nie masz ciuchów to moze być honda CB450S + kask i troche

> dobrych ciuchów

jak juz pisalem to nie dla mnie smile.gif tylko dla kolegi , przekazalem mu co polecacie , ja bym odrazu kupil jakies cbr1100xx albo gsra 1300 zlosnik.gif albo R1 zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> godna polecenia za ok 6 kpln ? jakie roczniki , moze macie kogos ?

Tez przechodziłem podobne dylematy w tym roku. Wszyscy polecają własnie GS500, CB500, ER5,GPZ500 a ja kupiłem Suzuki bandita 400 i jestem zadwolony. Rozważałem zakup GS500 ale on wygląda na dużo mniejszy motor ( opona z tyłu węższa, jedna tarcza hamulcowa z przodu, silnik dwu cylindrowy, zbiornik paliwa i cały motor dużo węższy). Wiec wg. mnie mały bandyta jest ciekawą propozycją dla szukających czegos na pierwsze moto. Ceny tez sa bardzo przystepne. W granicach 6000 zł mozna kupić cos do jazdy w miare przyzwoitym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ER 5 niech sobie odpuści, przynajmniej mnie to nie odpowiada, GS tez

> jest po pierwsze małe i jak ktoś ma powyżej 1,75, a niedajboże

> 1,85 to ponoć ma się kolana pod brodą

mam 1.85 i jakoś sobie radzę smile.gif fakt, duży nie jest ale nie zawsze wielkość się liczy oink.gif !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.