Skocz do zawartości

Rodzaje lamp przednich w CC


Behemot510

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie!

Po niedawnej stłuczce oslabiony.gif poszukuję lampy przedniej do mojego cc. Wiem, że są różne rodzaje regulacji i dwa kolory obudowy: siwy i czarny. Jakie konfiguracje tych lamp wystepowały (oryginalnie) i jak je odróżnić? icon_rolleyes.gif Czy występują w dowolnych kombinacjach, czy może te z regulacją elektryczną są zawsze czarne. niewiem.gif Poszukuję siwej z regulacją ręczną na lewą stonę (od kierowcy). Czy można kupić oryginał (Carello) w takiej konfiguracji? Z forum wiem, że zamienniki są raczej kiepskiej jakości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginaly carello z reg elektryczna sa tylko czarne, inne carello sa hydro lub z reczna ale juz obudowa i srodek jest jasna.Takze mozesz kupic oryginaly carello z reczna reg .

sa tez zamienniki z reg reczna i czarna obudowa ale z latwoscia mozna je odroznic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich serdecznie!

> Po niedawnej stłuczce poszukuję lampy przedniej do mojego cc. Wiem,

> że są różne rodzaje regulacji i dwa kolory obudowy: siwy i

> czarny. Jakie konfiguracje tych lamp wystepowały (oryginalnie) i

> jak je odróżnić? Czy występują w dowolnych kombinacjach, czy

> może te z regulacją elektryczną są zawsze czarne. Poszukuję

> siwej z regulacją ręczną na lewą stonę (od kierowcy). Czy można

> kupić oryginał (Carello) w takiej konfiguracji? Z forum wiem, że

> zamienniki są raczej kiepskiej jakości...

nie są wcale takie kiepskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakie żarówki potrzebujesz te lampy?Bańki czy H4 bo jeżeli te pierwsze to mam do sprzedania obie lampy carello z tym że w prawej obluzował się odbłyśnik z mojej winy ale jest do zrobienia ok.gif Druga jest ok.Jak coś wal na priv wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na jakie żarówki potrzebujesz te lampy?Bańki czy H4

H4...

Lampę kupiłem na tej aukcji. W opisie wszystko ładnie, pięknie: ręczna regulacja, na zdjęciu lampa w siwej obudowie. Niestety numerek LPB742 jednoznacznie wskazuje na lampę czarną z regulacją elektryczną czego nie zauważyłem spineyes.gif Teraz muszę to odkręcić, a sprzedający wcale tego nie ułatwia... nono.gif Trzeba naprawdę bardzo uważać, bo spotkałem się już z opinią, że w cc wszystkie lampy mają regulację ręczną (przecież trzeba samemu kręcić pokrętłem nawet jeśli mamy elektrykę lub hydro screwy.gif).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.