Skocz do zawartości

wycieraczki przód


Morgan

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie sprawa tyczy się wycieraczek przednich. Mianowicie muszę je przesmarować i tutaj kieruje pytanie do Was. Jako, że na rynku jest wiele smarów którym najlepiej cfaniaczek.gif Szukajka coś tam mi wypluła ale nie do końca to co chciałem

PS. ktoś ma jakiś dobry knif na to? Mile widziany szybki manual co i jak. Nie intersuje mnie to co w mądrej książce napisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak w temacie sprawa tyczy się wycieraczek przednich. Mianowicie

> muszę je przesmarować i tutaj kieruje pytanie do Was. Jako, że

> na rynku jest wiele smarów którym najlepiej Szukajka coś tam

> mi wypluła ale nie do końca to co chciałem

> PS. ktoś ma jakiś dobry knif na to? Mile widziany szybki manual co i

> jak. Nie intersuje mnie to co w mądrej książce napisane

kiedys zaczal mi mechanizm chodzic wolniej z oporami i piskiem. rozebralem to ustrojstwo, przeczyscilem te tulejki itp, przesmarowalem zwyklym smarem maszynowym łt. Do dzis (a minelo jakies 5 lat) chodza lekko i bez problemów. Auto stoi pod chmurką, nic smaru nie wymylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Morgan wczoraj rozebrałem mechanizm przedni na częsci pierwsze ..... niby ciężko chodziło ale syfu nie było.... odrobina nieczystości była na tych małych oringach smile.gif

i tak sobie myślę że może ten srebrny smar tam zapodać albo miedziany ale do końca niewiem.gif ...

a na tych przegubach co wchodzi plastik na kulkę to jaki smar???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz panie gdybym wiedział jaki smar to bym Ci powiedział, dlatego zapytałem tutaj żeby chłopaki coś doradzili

PS. bądź przy telefonie po 20, bo będę dzwonił albo podjadę do Ciebie jeszcze nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> widzisz panie gdybym wiedział jaki smar to bym Ci powiedział, dlatego

> zapytałem tutaj żeby chłopaki coś doradzili

> PS. bądź przy telefonie po 20, bo będę dzwonił albo podjadę do Ciebie

> jeszcze nie wiem

ok... a jakbym nie odbierał to podjedź i tak będę na garażu pewno smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A nad czym się tu rozprawiać, dawaj zwykły smar

dokładnie

rozbierałem cały mechanizm 5 lat temu, wyczysciłem drucianką, zalałem ropą na noc, na drugi dzien przesmarowałem jakims zwykłym smarem i do dziś działają jak nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie muszę stwierdzić że szybko nam poszło...

a jeśli chodzi o smar .... to co bym nie dał to by było dobrze... a jak się ma zapiec to się znów zapiecze... ale mamy już z Morganem wprawę i następnym razem będzie o 50 % szybciej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ile wam to zajęło .? dużo babrania .? czy tylko ściągnąć filcowe

> zabezpieczenie i jest dobry dostęp?

> pzdr

dłużej niż w serii smile.gif trza było rozpórkę ściągnąć frown.gif

ale dostęp spoko... problem był mały ze ściągnięciem okrągłych zabezpieczeń na tych trzpieniach co wycieraczki się przykręca... ale to za sprawą braku odpowiednich narzędzi... nam posłużyły dwa śrubokręty płaskie....

czas miło zleciał w dobrym towarzystwie smile.gif z przerwą na kawę, parę fajek i kluskami na parze w polewie czekoladowej z dodatkiem ananasa przygotowanymi przez my mulher.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.