Skocz do zawartości

Accord, czy Carisma ?? ?? ??


DamianoItalyano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jeszcze do nie dawna z sąsiedniego kącika:(

Mam pytanie czy ktoś ma styczność z Hondą Accord 1.8 V-Tec rocznik 2000, jak to wygląda z eksploatacją itd

oraz Mitsubishi Carisma 1.8 GDI 2000-2001 to samo pytanie oraz jak gaz przyjmowany jest przez te silniki, bo słyszałem że 1.8 GDI nie przyjmuje w ogóle gazu...

Pozdrawiam i czekam na info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, jeszcze do nie dawna z sąsiedniego kącika:(

> Mam pytanie czy ktoś ma styczność z Hondą Accord 1.8 V-Tec rocznik

> 2000, jak to wygląda z eksploatacją itd

> oraz Mitsubishi Carisma 1.8 GDI 2000-2001 to samo pytanie oraz jak

> gaz przyjmowany jest przez te silniki, bo słyszałem że 1.8 GDI

> nie przyjmuje w ogóle gazu...

> Pozdrawiam i czekam na info.

No troszke dwie rózne konstrukcje GDI to bezpośredni wtrysk i to wzasadzie jeden z pierwszych i jak chodzi to ok ale jak przestaje to juz jest gorzej ,mysle że lepiej accorda i bańke z olejem w bagazniku wozić zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam Carisme 1.8 GDI 1999r i miałem podobny dylemat tylko, ze ACC spala z 10L w mieście frown.gif a Ja jestem przeciwnikiem gazu, a robie rocznie ponad 20 kkm.

Silnik GDI odpada, jezeli chcesz gazować, instalacje są bardzo drogie i sie to nie opłaca.

I w ACC z vitkiem na pokładzie , to konstrukcja też w za bardzo nie lubi gazu, ale pare takich sztuk jeżdzi po Polsce.

Są to silniki wysoko obrotowe (kręą powyzej 7 tys obr)

Mitsu jest troche Mniejsze, ale szybsze i zadowoli się w mieście 8,5l a na trasie 6l.

P.S Wcześniej miałem Honde, ale CRX zeby.GIF wiec znam obie marki, a mam 3 japończyka i nie chce żadnego Niemca czy Włocha cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.