Skocz do zawartości

GP 1.4 16V - okresowy brak mocy


t_kucyk

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

W GP mojej Mamy od jakiegoś czasu okresowo brakuje mocy, auto czasami ciągnie a czasami nie.

Najgorzej jest w deszczu lub gdy jest wilgotno.

ASO nic nie znalazło.

Pytanie: Czy to jakaś typowa usterka?

Pozdrawiam,

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie: Czy to jakaś typowa usterka?

u mnie zauważam tylko włączoną klimatyzację, a sam fakt jeżdżenia lepiej lub gorzej w zależności od warunków atmosferycznych to raczej norma, przynajmniej pod tym względem u mnie tak to wygląda, ale dla odmiany już mi się parę razy zdarzyło, że jak postał w korku to się obroty biegu jałowego podniosły... imho ten silnik to porażka zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie jest taki zły

Hmm, cała polityka silników benzynowych Fiata w GP jest do bani. Już dużo lepiej jest w Bravo, gdzie poza tą dychawicą są jeszcze silniki turbo. Starjet był najmocniejszym silnikiem benzynowym na początku sprzedaży GP, a w chwili obecnej jest nawet dalej w wersji 5d. Obserwując przyspieszenia tego auta vs innych użytkowników drogi naprawdę nie ma się czym szczycić no.gif. auto jest bardzo ciężkie i takie właśnie wrażenie sprawia na drodze. Pomimo braku szałowych osiągów bez problemu po Warszawie pali >8.5l/100km... chyba, czegoś innego po tym aucie oczekiwałem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.