Skocz do zawartości

Opinie o 307 HDI 2.0 136PS


corepride

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zwracam się z sąsiedniego kącika z prośbą o opinie na temat samochodu jak w tytule. Ojciec chce zakupić taki samochód z przebiegiem 36kkm, rok produkcji koniec 2004. Samochód jest z pewnego źródła. Jak z awaryjnością, spalaniem. W jaki sposób sprawdzić czy ten model posiada FAP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sprawdzić czy ten model posiada FAP?

posiada FAP, jak masz watpliwosci co do tego z jakim wyjechal wyposazeniem sprawdz w servicebox PSA smile.gif co do wad i zalet tego skad inad bardzo sympatycznego autka polecam to forum -> Klub Peugeota

W kazdym badz razie jest to juz autoko z takiego rocznika, w ktorym wyroslo z chorob wieku dzieciecego smile.gif

pozdr.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Stosuje sie emulator FAP i wcale nie takie po problemie

> Poza tym oczywiscie uklad przeniesienia napedu tego silnika zawiera

> dwumase

> pozdr.

> M.

A który z nowych diselków nie zawiera 2masy praktycznie większość z silnikami powyżej 1,9 mają 2 masę.

Filtr FAP nie jest taki straszny ja go malują chyba, że samochodzik na b duzy przebieg

Ja mam 307 110FAP (po lekkim wirusie przy przebiegu 1,5kkm), obecnie nakręcone jest prawie 100kkm i sobie chwalę. FAP dzieła bez zastrzeżeń,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.