Skocz do zawartości

mondek '05 - żarówki + radio


Keryp_

Rekomendowane odpowiedzi

> 1. Jakie żarówki są do świateł mijania?

d2s zlosnik.gif

> 2. Co trza kliknąc, żeby zapamiętać wyszukaną stację w radyju?

> Fenkszui za pomoc!

wcisnac i przytrzymac klawisz z numerkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jasniej...?

> Nie jakieś H-coś tam?

a masz ksenony? :>

w ksenononach d2s

w zwyklych halogenach nie wiem, ale jak spojrzysz do instrukcji obslugi to na pewno znajdziesz ok.gif Swoja droga programowanie stacji radiowych tez tam jest zeby.GIF

> Ale wtedy przełącza na stację uprzednio zaprogramowaną pod tym

> numerem.

przeczytaj jeszcze raz i skup sie na fragmencie "przytrzymac" wink.gif

edit

jakiś tekst

wychodzi ze H7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a masz ksenony? :

> w ksenononach d2s

> w zwyklych halogenach nie wiem, ale jak spojrzysz do instrukcji

> obslugi to na pewno znajdziesz Swoja droga programowanie

> stacji radiowych tez tam jest

Zenonów nie mam, a instrukcja zaginęła była podczas akcji "przeprowadzka"... blush.gif

> przeczytaj jeszcze raz i skup sie na fragmencie "przytrzymac"

Próbowałem. blush.gif

> edit

> jakiś tekst

> wychodzi ze H7

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To Wy na powaznie z tą lampą...?

Tak, zajmuje to może z dwie minuty. Kiedyś też byłem zdziwiony, ale jak w i30 musiałałem wymienić obie żarówki to marzyło mi się by to było mondeo smile.gif .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

> Bo tym razem ta padła była.

Tak samo... atrapa chłodnicy do zdjęcia (tylko ostrożnie coby nie połamać), potem dwa zabezpieczenia i lampa ładnie wychodzi ok.gif Wszystko jest ładnie w instrukcji opisane a instrukcję jak zaginęła w akcji to ktoś już podpowiedział, że z witryny forda można ściągnąć ok.gif

BTW patent z wyciągnięciem całej lampy do wymiany żarówek jest całkiem niezły i nie wiem jak w innych modelach ale fiesta AD '96 mojej serce.gif też ma taki patent z tym że trzeba mieć już śrubokręt, żeby lampę odkręcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na mrozie da radę?

Da radę ok.gif Osobiście zmieniałem na mrozie i jeszcze w nocy (pod latarnią oink.gifzlosnik.gif)

> To na wcisk cz wkręty?

Sorry - zamęt wprowadziłem - w Mondku lampa jest na takich 2 blaszkach, które ją trzymają. Znajdziesz je na jednym i drugim końcu lampy. Siedzą dość mocno i gołymi paluchami możesz ich nie wyciągnąć. Po ich wyjęciu lampa bez problemu powinna wyjść.

A te wkręty o których mówiłem to w fieście z 96 ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Tak samo... atrapa chłodnicy do zdjęcia (tylko ostrożnie coby nie połamać), potem dwa

> zabezpieczenia i lampa ładnie wychodzi Wszystko jest ładnie w instrukcji opisane a

> instrukcję jak zaginęła w akcji to ktoś już podpowiedział, że z witryny forda można ściągnąć

Na www fjiorda nie znalazłem... blush.gif

Ale odnalazł się piterek z książkami. ok.gif

No i wymieniłem! winner.gif

Sprawa prosta, ale nie przy takiej pogodzie jak dziś (wszystko uświnione oink.gif) oraz za drugim razem, jak się nie zapomni pierwszego. hehe.gif

A tak to trzeba delikatnie sprawdzać, w którą stronę wychodzi atrapa i takie tam inne. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.