Skocz do zawartości

Lampy z anglika w świetle polskiego prawa.


waho

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!

Kupiłem lampy z anglika (soczewki) blaszkę odpowiedzialną za załamanie wiązki obróciłem na "po naszemu". Lampy świecą prawidłowo, ale oznaczenia na lampach to E11 (tj Wielka Brytania) i <--- czyli ruch lewostronny. Czy pan SKP ma prawo nie podbić DR? Czy diagności sprawdzają oznaczenia lamp? Czy policial.gif może zatrzymać DR ?

Zenonów i innych wynalazków nie mam zamiaru instalować.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hejka!

> Kupiłem lampy z anglika (soczewki)...

ciach

Mam identyczną sytuację u siebie i nigdy nie miałem problemów na przeglądzie, dodam że dwa razy prosiłem o regulację światełek i zawsze po podstawieniu tego przyrządu pan diagnosta mówił że nie ma co regulować bo jest idealnie, jak powiedziałem mu że to angielki to tylko icon_eek.gif i nie uwierzył rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak świeci OK, to Pan diagnosta nie ma się do czego doczepić. W czasie przeglądu nie ma czasu na szukanie oznaczeń na lampach czy na pewno są EU. Mają dawać poprawną wiązke światła i tyle. Co innego jakbyś z tyłu miał z anglika, tz. światło cofania świecące na czerwono zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Jak świeci OK, to Pan diagnosta nie ma się do czego doczepić. W

> czasie przeglądu nie ma czasu na szukanie oznaczeń na lampach

> czy na pewno są EU. Mają dawać poprawną wiązke światła i tyle.

no właśnie - podczas przeglądu, a jak napatoczy się dociekliwy i upierdliwy glina? hmm.gif mam w moto przerobiony na asymetryczny, świeci OK, ale jedyne, co ma na kloszu to DOT icon_eek.gif wytłumaczysz takiemu,ze jak świeci poprawnie, to problemu nie ma? wątpię...

> Co innego jakbyś z tyłu miał z anglika, tz. światło cofania

> świecące na czerwono

ale za to jaki bajer: przeciwmgielne z białym kloszem i czerwoną żarówką yikes.gifhehe.gifbiglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hejka!

> Kupiłem lampy z anglika (soczewki) blaszkę odpowiedzialną za

> załamanie wiązki obróciłem na "po naszemu". Lampy świecą

> prawidłowo, ale oznaczenia na lampach to E11 (tj Wielka

> Brytania) i

nie sprawdzają oznaczeń tylko przebieg wiązki przyrządem do ustawiania świateł ok.gif więc kłopotów nie przewiduję sleeping_2.gif spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.