Skocz do zawartości

Motomikołaje 6 grudnia Bydgoszcz


siudzi

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz byłem na takiej paradzie i mam zamiar co rok już jeździć:) Świetna sprawa:D U nas było ok 150 motocykli. Parada była poprowadzona przez 3 miasta głównie osiedlowymi drogami żeby ludzie z bloków mogli popatrzeć:) Myślałem że to atrakcja tylko dla dzieci, a tam dorośli bardziej uśmiechnięci byli i sami sobie zdjęcia z mikołajami robili:) Po takich imprezach myślę, że ludzie lepiej myślą o motocyklistach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pierwszy raz byłem na takiej paradzie i mam zamiar co rok już

> jeździć:) Świetna sprawa:D U nas było ok 150 motocykli. Parada

> była poprowadzona przez 3 miasta głównie osiedlowymi drogami

> żeby ludzie z bloków mogli popatrzeć:) Myślałem że to atrakcja

> tylko dla dzieci, a tam dorośli bardziej uśmiechnięci byli i

> sami sobie zdjęcia z mikołajami robili:) Po takich imprezach

> myślę, że ludzie lepiej myślą o motocyklistach:)

tez bym pojechal, niestety nie bylo nigdzie na temat akcji w Lodzi frown.gif a byla frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zupełnie przypadkowo wczoraj na rynku głównym w Krakowie trafiłem na mikołajki motocyklowe serduszka.gif REWELACJA motocykli na oko 150 - 200 sztuk, wszyscy prawie poprzebierani za mikołaje, elfy, renifery itp zlosnik.gif atmosfera świetna, rejestracje niektórych maszyn nawet z Rzeszowa a było też kilka zagranicznych.

to mnie tylko utwierdziło w przekonaniu, że na wiosnę biorę się za prawko ok.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.