Skocz do zawartości

Wymiana progów


rafael777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może ktoś polecić jakiegoś taniego, dobrego blacharza w okolicach Chorzowa? Kupiłem 3 tygodnie temu Uniaczka 3D dla żony z 99 roku z przebiegiem 62kkm i jedyne co spędza mi sen z powiek to stan progów, a w szczególności ich dolna część/krawędź, a w zasadzie jej brak shocked.gif

Ile taka wymiana może kosztować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za progi zaplacilem bodajze 100 zl/para. Za wymiane 150 od progu ale maniana straszna, niedawno je poprawialem bo takiej tragedii jaka zobaczylem to noz sie w kieszeni otwiera.

Moge ci powiedziec tyle zebys uwazal na tanich blacharzy bo auto pojezdzi 2 zimy i znowu wymiana progow cie bedzie czekac. Nie wiem czy pomoglem, ale przynajmniej przestrzegam przed partaczami, a moj partacz robi w tychach, gdzie warsztat jest w garazach na osiedlu H.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, może ktoś polecić jakiegoś taniego, dobrego blacharza w

> okolicach Chorzowa? Kupiłem 3 tygodnie temu Uniaczka 3D dla żony

> z 99 roku z przebiegiem 62kkm i jedyne co spędza mi sen z powiek

> to stan progów, a w szczególności ich dolna część/krawędź, a w

> zasadzie jej brak

> Ile taka wymiana może kosztować?

O widzisz kolego to jak znajdziesz dobrego i fajnie zrobi to polecisz mi go bo mi się też sypią powoli 270751858-jezyk.gif w ogole widze ze coraz więcej nas z Chorzowa smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O widzisz kolego to jak znajdziesz dobrego i fajnie zrobi to polecisz

> mi go bo mi się też sypią powoli w ogole widze ze coraz więcej

> nas z Chorzowa

No coraz wiecej nas smile.gif Dobre pytanie,bo ja tez za niedlugo musze wymieniac progi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No coraz wiecej nas Dobre pytanie,bo ja tez za niedlugo musze

> wymieniac progi.

ja progi albo ałto grinser006.gif coraz bardziej sie zastanawiam nad tym drugim 270751858-jezyk.gif moze jakie bravo albo punto zwei 001.gif albo Bayerishe Motore Werke rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest źle...

ja w tym roku zrobiłem za 250 zł... bez malowania... zdecydowałem się pomalować barankiem trochę wyżej niż było i przez to trochę taniej wyszło..

ale potem jeszcze musiałem 100 zł zapłacić za poprawienie w innym zakładzie... a za rok jeszcze pewnie będę musiał trochę poprawić bo jak je obejrzałem ostatnio z kanału to się załamałem... gość który je robił to partacz... tak to jest jak chcesz zaoszczędzić...

także jak zakład jest sprawdzony to tak zrób jak piszesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie to nie był zakład... to był gość który mi to zrobił "po godzinach"... w dodatku nie w łodzi tylko w okolicach Lipna... u teściów na wsi... wszyscy mi golecali... że taki dobry, że klepie bezwypadkowe ( hehe.gif) auta z Niemiec...

zresztą nawet nie wiem jak się nazywał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawą jest dobra konserwacja progów, zwłaszcza od środka. Ja tego nie zrobiłem w porę(tzn. tylko zaszpachlowałem z zewnątrz i pomalowałem) i już prawie nie mam progów, ostatnio je łatałem ale na pełną rekonstytucję musiałbym poświęcić parę dni, łatwiej pewnie było by kupić nowe progi bo są niedrogie ale z wymianą całych progów bym sobie nie dał rady.

Blacharze robiąc samochód często nie zabezpieczają antykorozyjnie elementów jeśli ich nie będzie widać, oby zrobić szybciej i zarobić więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.