Skocz do zawartości

terkoczacy wtryskiwacz noPB


whitepawer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dziś zauważałem ze terkocze jeden, wiem który wymontowałem z nadzieja ze może akurat da się coś zrobić (nie znam ich budowy, pewnie stad ten pomysł). Włączy się zapłon wyraźnie słychać takie terkotanie, na włączony nie wiem, sinik zagłusza, ale pewnie też. Silnik jeżdżony na LPG. Pytanie zgon? czy może zatankować do pełna noPb i zalać jakiś specyfik do ich czyszczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Silnik jeżdżony na LPG. Pytanie zgon? czy może zatankować

> do pełna noPb i zalać jakiś specyfik do ich czyszczenia?

Miałem kiedyś podobnie-silnik telepał na benzynie, jak się okazało jeden wtryskiwacz "kapał". Wszystko ustało po przejechaniu ok 300km na benzynie. Żadnych specyfików nie wlewałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dziś zrobiłem 100km na benzynie, już nie terkocze. Pytanie wyjeździć

> cały bak? czy można jeździć na LPG?

mógłbyś raz na jakiś czas (raz na tydzień) przejechać kilka ładnych km na benie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mógłbyś raz na jakiś czas (raz na tydzień) przejechać kilka ładnych

> km na benie.

dziennie robi 100km, tyle ze na benie jakieś.... 10% z tego. na gazie ma już jakieś 40kkm i to był pierwszy taki przypadek, w sumie zrozumiałe, na raz robię 50km, wtryski pracuje te kilka km później są tylko mocna ogrzewane. Ok, czyli rozumiem ze bak benzyny do wyjeżdżenia zbędny jest. tylko częściej używać wtrysków benzyny ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dziennie robi 100km, tyle ze na benie jakieś.... 10% z tego. na gazie

> ma już jakieś 40kkm i to był pierwszy taki przypadek, w sumie

> zrozumiałe, na raz robię 50km, wtryski pracuje te kilka km

> później są tylko mocna ogrzewane. Ok, czyli rozumiem ze bak

> benzyny do wyjeżdżenia zbędny jest. tylko częściej używać

> wtrysków benzyny

tak, częściej je używać, benzyna je smaruje. Możesz zapodać jakieś ustrojstwo do czyszczenia wtrysków , raz do benzyny dolać i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.