Skocz do zawartości

pytanie - gdzie jest ...


InterMan

Rekomendowane odpowiedzi

> giełda CA na tym kąciku? wcieło ją? nie było jej? zwidy mam czy jak?

nie bylo zainteresowania wiec zostala usunieta, od jakiegos czasu myslimy czy jej nie przywrocic skromny.gif poki co ogloszenia mozna umieszczac na giełdzie autokącikowej ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> umieszczac na giełdzie autokącikowej

> Ale ja np nie mogę zamieścić ogłoszenia na giełdzie autokącikowej

> Tak samo jak np nie mam dostępu do HP A dlaczego to

nawet nie pokusiłeś się w regulaminie poszukać...

Quote:

Ograniczenia w dostępie do niektórych kącików:

- brak dostępu: Kupuj z Autokącikiem, HP (kącik ogólnodyskusyjny)

- tylko czytanie: Giełda, Kącik Emigranta, Kącik Historyczno-Polityczny

Nowi użytkownicy muszą się wykazać zaangażowaniem w życie forum, pełną funkcjonalność otrzymują po upływie kilku miesięcy aktywnego uczestnictwa w życiu forum, a w szczególnych przypadkach wcześniej. Wówczas należy zgłosić się do moderatora swojego kącika macierzystego. Moderator przedstawia wniosek do akceptacji i jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie - takowy dostęp zostaje uruchomiony.

Jeśli pełnoprawny user uporczywie naruszał nasze reguły zostaje ponownie przeniesiony do grupy z ograniczonym dostępem do kącików.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nawet nie pokusiłeś się w regulaminie poszukać...ciach

Zapoznałem się szczegółowo z regulaminem zaraz po rejestracji, znałem w zasadzie go już wcześniej bo przeglądam forum od 05 r wink.gif Pisałem już kiedyś do moda i nic ale czekam cierpliwie hehe.gifzlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.