Skocz do zawartości

Syczenie od dołu i nic !


rml2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Objawy :

-w nocy mróz -11

-przekręcam kluczyk auto odpala ale dziwnie bo słychać dośc głośne syczenie spod auta

- po kilku sekundach silnik gasnie

- syczenie jeszcze przez kilka sekund jakby sie spuszczało gaz z butli

- a po tym juz nie ma szans na odpalenia

Dodam ,że jak jest mniejszy mróz albo go nie ma wcale to problem nie istnieje .

aha odpada też problem wody w paliwie bo swieżo dolane 1/2 dynksu na pół baku i dobrze wytrzęsione

Pytanie : co może go korkowac, co wymienic , co sprawdzic - chyba w innej kolejności

bede wdzięczny , co prawda będzie niedługo cieplej ale problem wróci za niepełny rok

pacjent to Punto z podpisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a cos wiecej? marchewka sie swieci? reaguje na naciskanie gazu zanim

> zgasnie?

> jak zalapuje przy kreceniu rozrusznikiem?

Marchewka jest i gasnie kiedy trzeba , słychac cyknięcie ( chyba pompy ) , rozrusznik kręci pieknie , ładowanie jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostosuj podpis:

Quote:

4. Ograniczenia dotyczące profilu użytkownika:

_____2. Podpis ("sig") użytkownika jest ograniczony do: 5 linijek tekstu wliczając w to znaki formatujące i linie puste i nie może liczyć więcej niż 210znaków.


jakiś tekst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sie wzieli moderatury do roboty;)

sprawdz czy przy takim mrozie nie krzepnie ci plyn w chlodnicy

taki dzwiek podobny do siorbania mam u ciebie tez czasami i nie ma zadnych negatywnych objawow.

sprawdz szczelnosc przewodow paliwowych przy silniku - lubi to zgnic i lac sie waha (nie zwiazane bardzo z tematem ale widzialem duzo juz spalonych ktopkow).

nie napisales jak reagiuje na gaz (czy wcisniecie gazu powoduje duszenie czy nie).

dobacz czy zgasnie jak wsadzisz pedal w podloge i przytrztymasz go na wyzsztch obrotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj!

a może masz przytkany układ wydechowy? masz rozwalone wygłuszenie w tłumoku, jak mokre to przechodzi jeszcze jakoś a jak zamarznie to ni h#4a. a nie masz mniejszej mocy ostatnio?

mi jak zaczął syczeć to i moc stracił i tłumiki mam od 2 tygodni nowe...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz ze to ma sens co mowisz? i to nawet calkiem niezly sens? tylko co tam by zablokowalo przeplyw spalin.... te maty chyba nie... ale warto sprawdzic

wlacz silnik a ktos z tylu niech patrzy jak mocno spaliny daja i czy w ogole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a wiesz ze to ma sens co mowisz? i to nawet calkiem niezly sens?

> tylko co tam by zablokowalo przeplyw spalin.... te maty chyba

> nie... ale warto sprawdzic

> wlacz silnik a ktos z tylu niech patrzy jak mocno spaliny daja i czy

> w ogole

właśnie te maty jak je nazywasz, wiesz jak wyglądają po kilku latach?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Dostosuj podpis:

> Quote:

> 4. Ograniczenia dotyczące profilu użytkownika:

> _____2. Podpis ("sig") użytkownika jest ograniczony do: 5 linijek tekstu wliczając w to znaki

> formatujące i linie puste i nie może liczyć więcej niż 210znaków.

> jakiś tekst

-dziękuję za wypowieź na temat - jakos przez kilka lat kolegom z kącika bbmm nie przeszkadzało-a tu masz słuzbista - żebys kolego tak przestrzegał prędkości jak paragrafów- innym kolegom dziekuje za wypowiedzi na temat .Zima minęła nie zdążyłem zlokalizowac cholerstwa-pewnie za rok temat wróci.

Karnie zmieściłem się w 5 linijkach ale co myślę to moje ! Dobrze ,ze sie net od tych kilku linijek nie zwalił biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.