Skocz do zawartości

hamulce - tarcze wentylowane 240


Mozo

Rekomendowane odpowiedzi

> Wiem, że adaptuje się zaciski z palio/siena, a tarcze klocki z palio

> 4x4.

> A czy same zaciski mogą być z palio 4x4 np. takie:

> http://moto.allegro.pl/item923575944_zaciski_hamulcowe_przod_fiat_panda_4x4.html

jak zmieniałem hamulce na wentylowane to dzwoniłem do tego gościa i on nie był pewien czy to są zaciski od pandy 4x4, kupiłem w końcu zaciski coś podobnego do tego zlosnik.gifhttp://moto.allegro.pl/item942382573_zacisk_hamulcowy_siena_palio_orginal.html palio/siena tarcze 240mm od pandy 4x4 i wszystko pasowało p&p biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tez probowalem i nic

Bo ten pan to debil jest. Dareqowi przyslal kiedys wiazke z punto choc zamawialismy od cc i to jeszcze ucieta w polowie a mi mial przyslac mocowanie klimy od cc i przyslal ze stilo i kasy oczwiscie nie chcial oddac bo przeciez to to samo. Kretyn. Nie polecam nic kupowac u niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

> Dzięki za ostrzeżenie przed delikwentem

ja juz wiele czesci kupowalem u tego faceta, wszystko zalatwiane na telefon, ze zwrotem jak byla niewlasciwa czesc problemu nie bylo, nawet jednej lapy nie kazal sobie odsylac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, pytanie było:

> Szybkie pytanie, czy intra 13" szer 7" z dystansem 15mm wejdzie na zacisk i tarcze wentylowaną 240

> mm?

> I jaki dystans potrzebny jest do seryjnej stalówki 13" od seja, żeby dało rade normalnie na tych

> zaciskach jeździć???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szybkie pytanie, czy intra 13" szer 7" z dystansem 15mm wejdzie na zacisk i tarcze wentylowaną 240

> mm?

> I jaki dystans potrzebny jest do seryjnej stalówki 13" od seja, żeby dało rade normalnie na tych

> zaciskach jeździć???

Powinna wejsc waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.