Skocz do zawartości

Znów mam problem :( sprzęgło


Fatal

Rekomendowane odpowiedzi

Witka

Panowie powiem to tak że jak wciskam pedał sprzęgła to słyszę takie głuche puk czuje ten puk pod nogą ( jak wciskam pedał sprzęgła ) co wy na to cos jest nie tak sprzęgło wymienione około 10tys km Valeo i już by było cos nie tak frown.gif proszę o pomoc , acha pożale sie już w tym tygodniu zarysował mi ktos z tyłuzderzak z jednej i drugiej strony frown.gif brak mi słów co za kraj frown.gif oczywiście zero kartki frown.gif ludzie to Świnie i tyle frown.gif sorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

U mnie sprzęgło po 20km od wymiany zaczęło cicho, od czasu do czasu pukać przy puszczaniu, teraz, 60kkm od wymiany puka dalej, też od czasu do czasu. Nie wiem od czego to zależy, zazwyczaj puka w momencie puszczenia sprzęgła. Sprzęgło Valeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

U mnie podobnie. Puka przy puszczaniu ale nie zawsze. Wymieniałem przy stanie licznika 112 kkm, przez 20kkm było cicho. Potem zaczęło sporadycznie pukać.Teraz ma przejechane 176kkm i pracuje bez problemu. Sprzęgło najtańsze z allegro - LUK .

Obstawiam że to pukanie to raczej przesuw linek w pancerzach.

Problem ze sprzęgłem się zaczyna jak 'wyrczy' przy częściowym wciśnięciu pedału. Od chwili kiedy zacznie wyrczeć można przejechać

max 2 kkm. Ale to taka rosyjska ruletka. Pamietam że dojeżdzając

na warsztat musiałem gasić silnik żeby zmienić bieg icon_rolleyes.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie u mnie raz słysze i czuje ten puk a raz nie frown.gif ale chyba zleje sprwę jak tak mówicie chyba że ktoś jeszcze cos podpowie smile.gif pozdro i dzięki za informacje smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wczuje to tez czuje i slysze pukniecie czy przeskok podczas wciskania pedału sprzegla. Tak samo w puncie 1,2 i identyk w palio 1,2.

Nie przejmuje sie tym bo po co. Nic się nie slizga, nie szarpie ani nic wiec czym się martwic.

trzeba sluchac co w aucie piszczy ale nie by szukac dziury w całym grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak się wczuje to tez czuje i slysze pukniecie czy przeskok podczas wciskania pedału sprzegla. Tak

> samo w puncie 1,2 i identyk w palio 1,2.

> Nie przejmuje sie tym bo po co. Nic się nie slizga, nie szarpie ani nic wiec czym się martwic.

> trzeba sluchac co w aucie piszczy ale nie by szukac dziury w całym

czyli TTTM smile.gif pozdro dzięki za info znajomy mechanik mi powedział że to Fiat i tyle tak ma i koniec frown.gif słabo ale trudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.