Skocz do zawartości

Sprezyny FK


lisik

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jezdzil ktos z Was na sprezynach FK ? Jak wrazenia?

Rozgladam sie za jakimś delikatnym obnizeniem (ok 35mm) i FK sa w cenie ok 380zl (golf V) a np eibach 750zł...

Niedawno kupilem lampy FK i jesli sprezyny sa takie super jak lampy to jednak podziekuje tongue.gif ale podobno wszystkie aftermarketowe lampy sa gorsze niz fabryczne, wiec moze to wcale nie swiadczy o produktach FK najgorzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy jezdzil ktos z Was na sprezynach FK ? Jak wrazenia?

> Rozgladam sie za jakimś delikatnym obnizeniem (ok 35mm) i FK sa w cenie ok 380zl (golf V) a np

> eibach 750zł...

> Niedawno kupilem lampy FK i jesli sprezyny sa takie super jak lampy to jednak podziekuje ale

> podobno wszystkie aftermarketowe lampy sa gorsze niz fabryczne, wiec moze to wcale nie

> swiadczy o produktach FK najgorzej...

mialem dwa komplety 70/50 i 60/40 jak dla mnie bardzo dobre springi w dobrej cenie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy jezdzil ktos z Was na sprezynach FK ? Jak wrazenia?

> Rozgladam sie za jakimś delikatnym obnizeniem (ok 35mm) i FK sa w cenie ok 380zl (golf V) a np

> eibach 750zł...

> Niedawno kupilem lampy FK i jesli sprezyny sa takie super jak lampy to jednak podziekuje ale

> podobno wszystkie aftermarketowe lampy sa gorsze niz fabryczne, wiec moze to wcale nie

> swiadczy o produktach FK najgorzej...

daja rade ale eibach to jednak bedzie lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno pytanie,

Czy ktos ma doswiadczenie z dwoma, podobnie opuszczonymi autami ale o roznym rozstawie osi i wadze?

Chodzi mi o to ze kiedys mialem troche wybebeszonego i opuszczonego na H&R o jakies 40/40 matiza i jezdzilo sie jak taczką.

Czy jak opuszcze golfa o jakies 35/40 mm tez progresywnymi sprezynami, bedzie taka sama taczka czy troche mniej jest to odczuwalne w wiekszym aucie?

Matiz mial dodatkowo 175/50/13, golf ma 205/55/16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jeszcze jedno pytanie,

> Czy ktos ma doswiadczenie z dwoma, podobnie opuszczonymi autami ale o roznym rozstawie osi i wadze?

> Chodzi mi o to ze kiedys mialem troche wybebeszonego i opuszczonego na H&R o jakies 40/40

> matiza i jezdzilo sie jak taczką.

> Czy jak opuszcze golfa o jakies 35/40 mm tez progresywnymi sprezynami, bedzie taka sama taczka czy

> troche mniej jest to odczuwalne w wiekszym aucie?

> Matiz mial dodatkowo 175/50/13, golf ma 205/55/16

Jak chcesz żeby było normalniej to bym proponował zawieszenie z seryjnie obniżanej wersji smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak chcesz żeby było normalniej to bym proponował zawieszenie z seryjnie obniżanej wersji

mialem w poprzednim golfie takie, ale nie bylo rewelacji- niestety tylko 15mm nizej a potrzeba innych (szerszych) amortyzatorow, sprezyn i byc moze stabilizatorów, ale tutaj moze podejdą te co mam...

wiec ma sie nijak do 400 zl za sprezyny fk zeby.GIF

Slyszalem wlasnie ze te eibach pro kit sa baaardzo cywilizowane jesli chodzi o komfort...

Niestety na zagranicznych forach drop to temat ktory sie zaczyna przy -70mm wiec niestety o interesujacych mnie sprezynach raczej informacji nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.