Skocz do zawartości

proszę o ocenę i pomoc w wyborze


sleszcz

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

zamierzam wymienić fabryczne radio w astrze na coś co będzie odtwarzało:

1. karty SD (wyjście USB i płyty mile widziane choś nie nalegam)

lub jeżeli bez wejścia SD to

2. wyjście USB ale nie na panelu przednim tylko na kablu żeby nie trzeba było odpinać pena przy zdejmowaniu panela (płyty mile widziane)

moje typy (im mniej wydam tym lepiej się będę czuł grinser006.gif ale chcę kupić coś co gra a nie brzęczy blush.gif):

RADIO PIONEER DEH-4200SD

CLARION CZ309E

BLAUPUNKT Brisbane SD48

będzie to grało na zestawie powerbass 16 + tweetery w przednich drzwiach

proszę o pomoc w wyborze lub jeżeli ktoś zna coś lepszego to proszę o propozycje

CLARION ma dodatkowo funkcję zestawu głośnomówiącego - wie ktoś jak to się sprawuje w praktyce?

z góry dziekuje za wszelkie opinie

pozdrawiam

s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzieki wszystkim za zainteresowanie i poradę

Może ludzie z kącika po prostu nie mają takich radyjek, więc co, bajki mają pisać?

> ps.

> wybrałem CLARION CZ309E i na razie nie żałuję

Od niedawna też jestem posiadaczem CZ309-ki. Spisuje się całkiem dobrze, jednak dość trudno jest przyzwyczaić się do jego obsługi po pożegnaniu z poprzednim radiem (Philips).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ile razy mozna pisac to samo? wyszukiwarka nie dziala czy co? z 10 razy odpowiadalem dokladnie to

> samo zdanie w dokladnie takich samych tematach.

widać nie byłem zadowolony z wyszukanych wątków inaczej nie zadawałbym pytania na forum (więcej czytam niż piszę i umiem korzystać z wyszukiwarki), ale nie ma o co kruszyć kopii - zakupiłem i sprawa zamknięta

pozdrawiam

s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może ludzie z kącika po prostu nie mają takich radyjek, więc co, bajki mają pisać?

> Od niedawna też jestem posiadaczem CZ309-ki. Spisuje się całkiem dobrze, jednak dość trudno jest

> przyzwyczaić się do jego obsługi po pożegnaniu z poprzednim radiem (Philips).

ja akurat co do obsługi nie mam zastrzeżeń ,

trochę jestem zawiedziony głośną muzyką z radia - głośniki powerbass odseparowane w drzwiach i grają średnio (ale ja "głuchy" jestem i żaden meloman ze mnie więc może wymyślam)

kiepsko też sciąga się panel - ale takie są uroki opuszczanych

fajną rzeczą jest zestaw głośnomówiący, duży + dla Clariona

ogólnie jestem zadowolony z zakupu

pozdrawiam

s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kiepsko też sciąga się panel - ale takie są uroki opuszczanych

> fajną rzeczą jest zestaw głośnomówiący, duży + dla Clariona

> ogólnie jestem zadowolony z zakupu

> kiepsko też sciąga się panel - ale takie są uroki opuszczanych

> fajną rzeczą jest zestaw głośnomówiący, duży + dla Clariona

> ogólnie jestem zadowolony z zakupu

Do tego panelu można się przyzwyczaić. Czasem trzeba mu trochę pomóc, ale nie jest tak najgorzej. Bardziej martwię się o trwałość tego ustrojstwa. Dla mnie podstawowym plusem tego radia jest obsługa kart SD i USB. Nie mam miejsca na płyty CD, wiec było to podstawowe kryterium zakupu. Jakość odtwarzania nie jest może rewelacyjna, ale zupełnie zadowalająca. Kolejny plus to Blue Tooth. Działa bdb. pod warunkiem umieszczenia mikrofonu we właściwym miejscu. Niestety, korzystanie z książki telefonu jest moim zdaniem niezbyt wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.