Skocz do zawartości

I znowu coś siadło....


bartek202

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio miałem problemy z jazdą na benzynie ( siena 1.2 LPG), okazało się że pompa paliwa.. Nie wiedziałem co jest zaprowadziłem do mechanika.. Zrobil.. Nie minął tydzień i znowu chyba to samo!!!!!! Zawsze trzymam prawie pól baku paliwa a pewnie znowu pompa spalona.. Co moze się dziać?? jakieś pomysły??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie sprrawdzałem.. zaprowadzilem do "fachowca" na razie sie nie odezwał co dolega..

" fachowiec" powiedział że coś jest ze wtryskiwaczami.. sa zabrudzone i czasem nie chca podać paliwa.. Jaki srodek najlepiej dodac do paliwa żeby jakoś je przczyścic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> " fachowiec" powiedział że coś jest ze wtryskiwaczami.. sa zabrudzone i czasem nie chca podać

> paliwa.. Jaki srodek najlepiej dodac do paliwa żeby jakoś je przczyścic??

a co mają wtryskiwacze do spalonej pompy?? pewnie dał ci jakieś chińskie badziewie i padło po tygodniu, a teraz próbuje wine zwalić na wtryski.

btw. do paliwa możesz wlać coś ala czarne stp lub xeramex, ale nie licz że poczujesz różnicę.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co mają wtryskiwacze do spalonej pompy?? pewnie dał ci jakieś chińskie badziewie i padło po

> tygodniu, a teraz próbuje wine zwalić na wtryski.

> btw. do paliwa możesz wlać coś ala czarne stp lub xeramex, ale nie licz że poczujesz różnicę.....

Bardzo możliwe ze było tak jak piszesz.. Al powiedzil mi że coś dwa wtryskiwacze nie pdają paliwa.. Teraz jezdzę na benyzynie i na razie jes ok.. tylko wtedy tez było ok potem jezdziłem na gazie i jak chcialem przejechac troche na benzynie to nie chcial nawet odpalic.. Ale mam nadzieje że to juz za mną:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo możliwe ze było tak jak piszesz.. Al powiedzil mi że coś dwa wtryskiwacze nie pdają paliwa..

> Teraz jezdzę na benyzynie i na razie jes ok.. tylko wtedy tez było ok potem jezdziłem na gazie

> i jak chcialem przejechac troche na benzynie to nie chcial nawet odpalic.. Ale mam nadzieje że

> to juz za mną:)

Mogą być wtryski , może być listwa wtryskowa zarąbana ... ja jak swoją teraz ściągnąłem to jak przeschła wysypałem z niej bardzo dużo jakieś rdzy , kamienia ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.