Skocz do zawartości

Jaką zakupic pompę ?


Fatal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moja pompa paliwa jest na wykończeniu , chciałby się Was doradzić co kupić czyli jakiej firmy ? i czy kupić samą pompkę czy komplet ? ceny są różne od 50 zł do 700zł oryginał frown.gif pozdrawiam i liczę na pomoc , kropek punto mk1 1.2 75km 3D smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zmienialem w weekend wklad w takiej pompie.

kupilem ten za 30zl z allegro od felernego uzytkownika nataliafs.

wklad chinski i glosniejszy niz oryginal Walbro, a do tego piszczy. nie za mocno, ale to jest taki pisk jak starego telewizora kineskopowego. troche moze wkurzac, jakby co... wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja zmienialem w weekend wklad w takiej pompie.

> kupilem ten za 30zl z allegro od felernego uzytkownika nataliafs.

> wklad chinski i glosniejszy niz oryginal Walbro, a do tego piszczy. nie za mocno, ale to jest taki

> pisk jak starego telewizora kineskopowego. troche moze wkurzac, jakby co...

wiesz co chciałby coś pośredniego smile.gif i dobrego , a nie jakieś słabe zamienniki frown.gif , myślałem nad firmą Walbro ale 320 zł troszkę drogo frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a 30zl zaden pieniadz - mozna kupic 2 dla pewnosci

> mozna kupic uzywke, ale to chyba taka sama ruletka jak te pompy z chin...

miałem już cyrki z kropkiem i nie chcę mieć ich znowu frown.gif , robie to dla siebie więc wolę kupic coś lepszego smile.gif , wiem że 30 zł żaden pieniądz ale nie mam zamiru myśleć tylko o pompie frown.gif , mam inne prace i inne zajęcia w życiu smile.gif więc potrzebuje coś pośredniego smile.gif mam nadzieję że jeszcze parę osób się wypowie i coś doradzi smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.