Skocz do zawartości

Dławienie silnika, zaniki mocy


Piotrekk32

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanko. Posiadam Uniaka z silnikiem 1,0 fire i od paru dni mam problem z silnikiem. Gdy dochodzi do temperatury 20stopni to zaczyna brakować mu mocy tak jakby go dławiło. Jak zrobię mu przegazówkę lub wbiję niższy bieg to potem jest wszystko okey. Możecie mi pomóż co jest nie tak. Pomyślałem że silniczek krokowy zaczyna siadać.

Z góry dziękuję wam za pomoc. confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, mam pytanko. Posiadam Uniaka z silnikiem 1,0 fire i od paru dni mam problem z silnikiem. Gdy

> dochodzi do temperatury 20stopni to zaczyna brakować mu mocy tak jakby go dławiło. Jak zrobię

> mu przegazówkę lub wbiję niższy bieg to potem jest wszystko okey. Możecie mi pomóż co jest nie

> tak. Pomyślałem że silniczek krokowy zaczyna siadać.

> Z góry dziękuję wam za pomoc.

Ja miałem zbliżone objawy, do tego obroty między 800 a 1000, a nawet do 500 spadały. Podczas jazdy szarpał i takie tam. Chciałem czyścić silniczek, ale się nie dopchałem do niego(kto te śruby tak montował?!) Pomogło u mnie odpięcie wszystkich kostek i czyszczenie styków przy krokowcu, a ja poleciałem po całości i wszystki przeczyściłem jakie znalazłem. Polecam od tego zacząć, bo trwa 10minut a może pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może być przyczyną zatkany filtr paliwa?????

Tak w sumie to skoro paliwo nie dociera. Wymień i zobaczymy. Może w między czasie się ktoś wypowie.

halo pany, bo mi się już pomysły wyczerpały. Może by się tak ktoś mądry wypowiedział. Fenixa nie ma, bo pewnie pracuje non stop, więc jeden szpec odpadł. Co z resztą? Śpicie czy jak? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.