Skocz do zawartości

Ściągacz do sworzni kulistych?


waldi_wl

Rekomendowane odpowiedzi

> Ja musze powiedzieć ze jak dla mnie najlepiej sprawdził się taki rodzaj widelca który wbija się w

> sworzeń. Jak jest dostatecznie wbity wystarczy nacisnąć i robi:)

Ale tylko do demontazu uszkodzonej koncowki lub sworznia. W przypadku demontazu nieniszczacego, konieczny jest sciagacz.

waldi_wl: sciagacz z podlinkowania powinien spelnic Twoje oczekiwania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sworzeń wahacza mam opracowaną technikę hehe.gif tzn między gwint a półoś delikatnie wbijam przecinak później odkręcam nakrętke sworznia ,gdy zacznie wychodzić poza gwint zaczyna przeć na sworzeń i ten po paru obrotach puszcza aż miło ok.gif Dodam że metoda ta wydaje mi się nieinwazyjna i bezpieczna 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli chodzi o sworzeń wahacza mam opracowaną technikę tzn między gwint a półoś delikatnie wbijam

> przecinak później odkręcam nakrętke sworznia ,gdy zacznie wychodzić poza gwint zaczyna przeć

> na sworzeń i ten po paru obrotach puszcza aż miło Dodam że metoda ta wydaje mi się

> nieinwazyjna i bezpieczna

mozesz jakos zilustrowac bo ciezko mi sobie to wyobrazic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.