Skocz do zawartości

drzwi kierowcy sie nie chcą zamknąć


andre44

Rekomendowane odpowiedzi

sprawa jest taka ze chciałem drzwi dziś sobie zamknąć a one odskakują frown.gif ten dzyndzel czarny co jest na drzwiach sobie chodzi jak chce bez oporów a mechanizm ktory powinien wchodzić w zębatkę rowniez nie pozostae w miejscu w którym powinien być frown.gif miał ktoś kiedyś taki problem?? prosiłbym o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sprawa jest taka ze chciałem drzwi dziś sobie zamknąć a one odskakują ten dzyndzel czarny co jest

> na drzwiach sobie chodzi jak chce bez oporów a mechanizm ktory powinien wchodzić w zębatkę

> rowniez nie pozostae w miejscu w którym powinien być miał ktoś kiedyś taki problem??

> prosiłbym o pomoc

Ci powiem że mi też się coś ciężko zaczęły zamykać.

Trza je ostro pierdo&ąć aby się zamknęły.

Coś mi się zdaje że chyba zamki do wymiany u ciebie jak i u mnie mad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sprawa jest taka ze chciałem drzwi dziś sobie zamknąć a one odskakują ten dzyndzel czarny co jest

> na drzwiach sobie chodzi jak chce bez oporów a mechanizm ktory powinien wchodzić w zębatkę

> rowniez nie pozostae w miejscu w którym powinien być miał ktoś kiedyś taki problem??

> prosiłbym o pomoc

mówisz o tym dzyndzlu w ktory wchodzi ten bolec ktory jest w budzie?

czy ten "grzybek" przy szybie lata luzno?

Mi właśnie ten grzybek (który jest przy szybie) sam wpadał do środka i same sie drzwi błokowały jak sie zamknelo. Wygląda na to ze zamek jest uszkodzony. Ja zmieniłem zamek bo akurat miałem zapasowy pod reka ale w tym tygodniu zamierzam ten uszkodzony rozebrac i zobaczyc co sie moglo zepsuc to będe wiedzial dokladnie jak jest zbudowany smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakaś zaraza bo i dzisiaj spotkało mnie. Trzeba mocno pierdyknąć, aby się zamknęły. Ostatnie 30-40cm strasznie sprężynują. Resztę odległości idą OK. Przy otwieraniu same odskakują na wspomnianą odległość. Popatrzyłem po zawiasach wyglądają OK. Co się mogło spsuć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To chyba jakaś zaraza bo i dzisiaj spotkało mnie. Trzeba mocno pierdyknąć, aby się zamknęły.

> Ostatnie 30-40cm strasznie sprężynują. Resztę odległości idą OK. Przy otwieraniu same

> odskakują na wspomnianą odległość. Popatrzyłem po zawiasach wyglądają OK. Co się mogło spsuć?

a sprawdz ogranicznik drzwi (dostępny od srodka drzwi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a sprawdz ogranicznik drzwi (dostępny od srodka drzwi)

zdjąć boczek i go wykręcić? i zobaczyć jak bez niego będzie banglać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To chyba jakaś zaraza bo i dzisiaj spotkało mnie. Trzeba mocno pierdyknąć, aby się zamknęły.

> Ostatnie 30-40cm strasznie sprężynują. Resztę odległości idą OK. Przy otwieraniu same

> odskakują na wspomnianą odległość. Popatrzyłem po zawiasach wyglądają OK. Co się mogło spsuć?

na bank ogranicznik, wczoraj mi się to samo zrobiło - urwał się ten drut w środku co trzyma ramie ogranicznika (w środku drzwi) po jego wyjęciu drzwi się zamykają luźno lecz ogranicznik oczywiście nie działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.