Skocz do zawartości

termostat ?


Adamowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio chciałem pokasować błędy poprzez odłączenie klemy, no i po paru godzinkach stania podłączyłem kleme spowrotem ale niestety samochód nie potrafi się zagrzać do włączenia wentylatotra. Zaraz za połową wskazówka opada o 2 mm i potem znów wraca na 1 mm za połowę i tak cały czas.

Co to może być ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam ostatnio chciałem pokasować błędy poprzez odłączenie klemy, no i po paru godzinkach stania

> podłączyłem kleme spowrotem ale niestety samochód nie potrafi się zagrzać do włączenia

> wentylatotra. Zaraz za połową wskazówka opada o 2 mm i potem znów wraca na 1 mm za połowę i

> tak cały czas.

> Co to może być ? Pozdrawiam

Objawy wskazują na termostat, ale pomacaj gumowe węże po odpaleniu zimnego silnika i wtedy sie dowiesz czy od razu puszcza na duży obieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Objawy wskazują na termostat, ale pomacaj gumowe węże po odpaleniu zimnego silnika i wtedy sie

> dowiesz czy od razu puszcza na duży obieg.

Nie puszcza już sprawdzałem smile.gif najpierw mały się nagrzewa a potem duży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie puszcza już sprawdzałem najpierw mały się nagrzewa a potem duży...

Jak się dobrze nagrzewa a nie przegrzewa, silnik pracuje normalnie, obroty ma stabilne, płynu nie ubywa, itp... itd... to ja bym cieszył sie z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak się dobrze nagrzewa a nie przegrzewa, silnik pracuje normalnie, obroty ma stabilne, płynu nie

> ubywa, itp... itd... to ja bym cieszył sie z jazdy.

Niby tak ale jednak te obiawy oznaczają że coś nie gra a to mi nie daje spokoju, przydał by się ktoś z oklicy bytomia może być troszkę dalsza i oblukał mojego sienolota smile.gif może ktoś chętny ? Oczywiście ja dojadę bez marudzenia smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.