Skocz do zawartości

problem ze spryskiwaczem szyby przedniej


Lukas246

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od paru dni mam nastepujący problem ze spryskiwaczem szyby przedniej. Z trzech otworór woda leciała mi tylko z jednego a z pozostałych dwóch ledwo co na maske wylatywała. Dzisiaj już z jednego otworu woda ledwo cieknie natomiast z pozostałych dwóch już wogóle nie leci. Mechanizm od spryskiwaczy słychać, że pompuje wode, a na tylnią szybe leci jak zawsze. Moje pytanie co się zepsuło, lub co przeczyścić ?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Od paru dni mam nastepujący problem ze spryskiwaczem szyby przedniej. Z trzech otworór woda leciała

> mi tylko z jednego a z pozostałych dwóch ledwo co na maske wylatywała. Dzisiaj już z jednego

> otworu woda ledwo cieknie natomiast z pozostałych dwóch już wogóle nie leci. Mechanizm od

> spryskiwaczy słychać, że pompuje wode, a na tylnią szybe leci jak zawsze. Moje pytanie co się

> zepsuło, lub co przeczyścić ?

> pozdro

moze sie dysze zapchały jakims syfem 270751858-jezyk.gif cienka igielka i przeczyść otworki wylotowe smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no właśnie przeleciałem igiełką dysze i daled d...a jutro jeszcze sprawdze węża może tam się coś

> zassało ze zbiornika

no tez mozliwe wyciagnij weza puść płyn co by go wyplukało ewentualnie wyciagnij te trzy dysze i przedmuchaj smile.gif moze wewnatrz sie nazbierało i tak jak mowisz blokuje przeplyw 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem tak... pompke rowniez slyszalem. Myslalem ze rurki przytkane albo zagiete ale tez nie.

W miejscu zaworka odlaczylem, przewod na bok zebym widzial ze leci, zrobilem psik psik i lecialo. Na koniec przewodu zalozylem zaworek robie psik psik i nie leci. Myslalem ze zaworek... podmiana nie pomogla.

Zalegala mi stara pompka w piwnicy, podmienilem i chodzi jak ta lala. Pompka dawala juz slabe cisnienie stad te lanie jakby mu sie nie chcialo wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.