Skocz do zawartości

pytanie laika


Adamowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Mam nadzieje że mnie nikt nie skarci za moje pytanie a brzmi ono:

Czy może mi się coś stac z głośnikami przód hertz dcx 130 tył pionier ts g160 przy podłączeniu pod jakies badziewne radio clatronica ? Wygłuszenie będzie w przyszłości oraz zmiana radia ale na dzien dzisiejszy nie mam tyle hajsu i nie wiem czy kombinowac z jakims małym wzmacniaczem czy to olac. ( wiem ze rewelacji zadnej nie mam ale nie chce zeby cos sie popalilo, ponieważ sprzęt chcę w niedalekiej przyszłości podarowac bliskiej osobie która w ogole nie ma audio. Z góry dzięki za niezlinczowanie smile.gif Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich

> Mam nadzieje że mnie nikt nie skarci za moje pytanie a brzmi ono:

> Czy może mi się coś stac z głośnikami przód hertz dcx 130 tył pionier ts g160 przy podłączeniu pod

> jakies badziewne radio clatronica ? Wygłuszenie będzie w przyszłości oraz zmiana radia ale na

> dzien dzisiejszy nie mam tyle hajsu i nie wiem czy kombinowac z jakims małym wzmacniaczem czy

> to olac. ( wiem ze rewelacji zadnej nie mam ale nie chce zeby cos sie popalilo, ponieważ

> sprzęt chcę w niedalekiej przyszłości podarowac bliskiej osobie która w ogole nie ma audio. Z

> góry dzięki za niezlinczowanie Pozdrawiam

Nic sie stać nie powinno smile.gif A juz na pewno sie nie spali jak podłaczysz glosniki pod samo radio. Chyba ze cos z radiem jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nic sie stać nie powinno A juz na pewno sie nie spali jak podłaczysz glosniki pod samo radio.

> Chyba ze cos z radiem jest nie tak.

radio po prostu działa i nic więcej smile.gif

A pytam, ponieważ słyszę lekkie buczenie czy też trzeszczenie(charczenie) w przednich głośnikach i to mnie niepokoi frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niskim poziomie głośności też trzeszczą???

Możliwe, że głośniki mają zniszczone zawieszenie górne.......

No chyhba, że słuchasz na max-a to wtedy też będą charczeć, trzeszczeć, ponieważ radio nie wysteruje ich tymi ~30 watami wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na niskim poziomie głośności też trzeszczą???

> Możliwe, że głośniki mają zniszczone zawieszenie górne.......

> No chyhba, że słuchasz na max-a to wtedy też będą charczeć, trzeszczeć, ponieważ radio nie

> wysteruje ich tymi ~30 watami

Głośniki mają miesiąc więc wykluczam jakieś uszkodzenia a radio jak będzie miało 15 w rms-ie to będzie super, dlatego się zastanawiam czy przed zmianą radia nie kupić jakiegoś małego wzmacniacza dla tych głośniczków? Zawsze przydać się może na przyszłość tylko nie wiem ile takie coś kosztuje i z czym to się je ?

Dzięki za odpowiedzi smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> radio po prostu działa i nic więcej

> A pytam, ponieważ słyszę lekkie buczenie czy też trzeszczenie(charczenie) w przednich głośnikach i

> to mnie niepokoi

a czy masz dobrze podpięte głośniki? + go + i - do - ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a czy masz dobrze podpięte głośniki? + go + i - do - ??

Hmm... powinno być dobrze tak myślę smile.gif miałem mały problem bo nie wiedziałem czy ten cienki to plus czy minus smile.gif na innym forum mieli różne zdania :/ mogę spróbować zmienić kabelki ale uważam że mam dobrze podłączone. Ponoć te podłączenie kabli ma wpływ na zasysanie lub wypychanie membrany, jeżeli się mylę to sory i proszę o poprawkę wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.