Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ghost991

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

    nigdy
  1. Ghost991 odpowiedział nowszy1356 na temat - Centomania
    fasolka. Zwrotnica oparta o amortyzator. Przy takim kącie konieczne wąskie sprężyny
  2. Ghost991 odpowiedział nowszy1356 na temat - Centomania
    Ja uzyskałem coś takiego
  3. wspawuj się kawałek pręta w środku ucha od amortyzatora tak przynajmniej ja mam zrobione
  4. Można na plastik ale weź pod uwagę, że plastik jest chropowaty i ta grafika będzie wyglądać jak kupa pod hydro powierzchnia musi być gładka. Chodź ja kładłem na ori plastiki z seja i nawet nieźle to wyglądało
  5. Zwykły podkład akrylowy zwykły bezbarwny Jeśli się zdecydujesz aktywator weź do pistoletu starcza na wiele więcej niż z puszki i KONIECZNIE folie bierz od tego samego sprzedawcy co aktywator
  6. Ghost991 odpowiedział ksytek na temat - Centomania
    Tak. Miałem ten sam problem, musiałem je lekko przyciąć bo za kij nie chciały wejść
  7. Temat rozwiązany Wystarczyło podcięcie drążków o 1cm i końcówek o ~1,5cm tak jak Czuczu napisał Dzięki za porady
  8. http://www.iparts.pl/auto-czesci/sciana-boczna-nadwozia-reperaturka,fiat,seicento-187-1998-01-2010-01,0-9-187axa-187axa1a-39km,35-3399-8969-100181.html
  9. > a końcówki były kiedyś wymieniane? ja po strzale na jesieni wymieniałem końcówkę (co prawda jedną) > to nowa delphi ze sklepu była dłuższa około 1-1,5 cm od tej która była w aucie (ricambi od > nowości z tego co pamiętam) i wymagała przycięcia bo też mi brakło gwintu z jednej strony. I > to jeszcze bez gwintu i fasolek Końcówki nowe delphi
  10. Cześć. Zrobiłem fasolki w amorach i teraz pojawił się problem z ustawieniem zbieżności - brakło drążków. Końcówki dokręcone do samego końca gwintu na drążku a koła nadal stoją pod skosem ( w poziomie ) Co radzicie zrobić? Przycięć końcówkę i drążek? Czy może są na to jakieś "autokącikowe" patenty?
  11. Jak mam wkręcony zamiast jednego korka w pompie oleju Musisz dokupić redukcje w Conradzie
  12. Jeśli strzela to zamienione są cewki Przynajmniej u mnie tak było
  13. Ja mam przy 259 opóźniony ssący o 5* Przyśpieszony wydechowy o 5* Kopa dostaje przy 2800 rpm a ciągnie do samego końca
  14. Witajcie. Wczoraj złożyłem układ hamulcowy i pedał "łapie" mniej więcej od połowy skoku. Ogólnie hamulce działają bardzo dobrze tylko dziwi mnie ta pusta połowa. Wszystkie części są nowe. Układ odpowietrzony kilkukrotnie. Zaciski na tyle od alfy 146 do tego korektor z doblo w luźnym położeniu tzn. wajcha nie dokręcona do obudowy korektora
  15. http://forum.autokacik.pl/showflat.php?Number=282343970

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.