Skocz do zawartości

Pacjent 1.1 i brak reakcji na gaz.


sdss

Rekomendowane odpowiedzi

Pacjent 1.1 i brak reakcji na gaz, Panda się zastanawia czy jechać jakieś 2-3s. Zdarza się to sporadycznie niezależnie czy silnik ciepły czy zimny i jak jest wilgotno. Przebieg 50tyś. Świece wymienione przy 25tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pacjent 1.1 i brak reakcji na gaz, Panda się zastanawia czy jechać jakieś 2-3s. Zdarza się to

> sporadycznie niezależnie czy silnik ciepły czy zimny i jak jest wilgotno. Przebieg 50tyś.

> Świece wymienione przy 25tyś.

Powiem Ci Rafał tak. Inni mogą mnie ganić za to że upieram się tylko przy jednej diagnozie ale dalej obstawiam potencjometr przepustnicy . Wcześniej opisywałem też w poście o falujących obrotach. U mnie ów potencjometr dał sie we znaki 2krotnie. Efektem było

- falujące obroty

- problemy z wejściem na obroty

- i najgorsze- podczas dłuższej jednostajnej jeździe- całkowity brak reakcji na gaz. Przy próbie przyspieszenia lub redukcji biegów , auto nie jechało przez kilka sekund .

Mogę się mylić , czas okaże . Problemem jest to że w momencie wystąpienia tych objawów należy podłączyć examiner bez wyłączania silnika. Każde zgaszenie i błąd znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Efektem było

> Nie występują te objawy

hmm.gif czujnik obrotów wału korbowego odpada bo by auto nawet nie zapaliło.

Będę nalegał na podpięcie do kompa . Jeszcze z tego co sobie przypominam miałem problemy z sondą Lambda . Po zatankowaniu chusteczkowego paliwa sonda wywalała mase błędów a objawem tego było brak mocy i opóźnione reakcje silnika . Te błędy nie ginęły , pamiętam mechanior w ASO aż yikes.gif widząc na laptopiku błędy pytając się gdzie ja tankuje biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Będę nalegał na podpięcie do kompa .

Był podpinany do kompa i nie ma błędów smile.gif

> Po zatankowaniu chusteczkowego paliwa sonda wywalała mase błędów a objawem tego było brak mocy i opóźnione reakcje silnika . Te błędy nie ginęły , pamiętam mechanior w ASO aż

widząc na laptopiku błędy pytając się gdzie ja tankuje

Pozstałe 3 auta też tankowane na tej samej stacji i wszystko OK waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Był podpinany do kompa i nie ma błędów

> widząc na laptopiku błędy pytając się gdzie ja tankuje

> Pozstałe 3 auta też tankowane na tej samej stacji i wszystko OK

To ja pass niewiem.gif ale jak już się dowiecie o co kaman napiszcie bo sam ciekawy jestem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.