Skocz do zawartości

czy to prawda ze...


knapior89

Rekomendowane odpowiedzi

> jesli kupilem samochod od osoby ktora go niezarej. na siebie i ja tez tego niezrobilem to czy

> prawda jest ze osoba ktora go kupi ode mnie bedzie miala problemy z rej.?

nie powinna mieć problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to dam nowemu nabywcy takze moja umowe?

Umowę pomiędzy Tobą a nim będzie miał w oryginale. Tę poprzednią, między Tobą a kupującym, weź do notariusza i poświadcz kopię. Zapłacisz kilka złotych i u Ciebie zostanie oryginał a kupujący, na jej podstawie, bez problemu załatwi formalności w WK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Umowę pomiędzy Tobą a nim będzie miał w oryginale. Tę poprzednią, między Tobą a kupującym, weź do

> notariusza i poświadcz kopię. Zapłacisz kilka złotych i u Ciebie zostanie oryginał a kupujący,

> na jej podstawie, bez problemu załatwi formalności w WK.

a niemoge dac mu mojegoo orginalu? confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nieznam sie a do czego ona mi sie moze przydac

Jeden z tysiąca scenariuszy: legalność auta zostanie poddana pod wątpliwość. Zostaniesz wezwany na komendę w celu złożenia zeznań odnośnie tego w jaki sposób stałeś się posiadaczem auta. Wtedy właśnie przyda Ci się umowa.

Równie dobrze możesz dać nabywcy zwykłe ksero i zmartwienie pozostawić jemu. Jak WK nie uzna takie kopii to gość wróci do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeden z tysiąca scenariuszy: legalność auta zostanie poddana pod wątpliwość. Zostaniesz wezwany na

> komendę w celu złożenia zeznań odnośnie tego w jaki sposób stałeś się posiadaczem auta. Wtedy

> właśnie przyda Ci się umowa.

> Równie dobrze możesz dać nabywcy zwykłe ksero i zmartwienie pozostawić jemu. Jak WK nie uzna takie

> kopii to gość wróci do Ciebie.

ok czyli jednak musze poszukac u mnie w miescie notariusza ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.