Skocz do zawartości

Kontrolka wtrysku się świeci po wymianie cewki


Marcars

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio padła mi cewka i sygnalizowało to również kontrolką wtrysku. Po wymianie cewki kontrolka wtrysku nadal się świeci. Czasami zdarza się że się nie świeci i jest ok ale to rzadko. Odłączyłem minus od aku na 5 min ale to pomogło tylko za pierwszym odpaleniem. Jak odpaliłem go drugi raz to kontrolka świeciła się podczas jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podłącz kropka pod kompa i będzie jasne co powoduje zapalanie checka.

Czy za pomocą interfejsu OBD 1 i adaptera z przejsciówka na złącze fiatowkiskie podłaćze kropka ??

http://cgi.ebay.de/Interface-OBD-VAG-2x2...=item5887b119e0

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320527523485&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Coś takiego dogada się z Twoim kropkiem.

A mam pytanko czy cos jeszcze mi potrzebne do tego np. kable itp ile wydałbym kasy aby miec wszytko to co potrzebne smile.gif lapka mam smile.gif także co jeszcze ? pozdro i dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A mam pytanko czy cos jeszcze mi potrzebne do tego np. kable itp ile wydałbym kasy aby miec wszytko

> to co potrzebne lapka mam także co jeszcze ? pozdro i dzięki za info

Wszystko zależy co chcesz robić i jakiego masz lapka wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A mam pytanko czy cos jeszcze mi potrzebne do tego np. kable itp ile wydałbym kasy aby miec wszytko

> to co potrzebne lapka mam także co jeszcze ? pozdro i dzięki za info

Lapek musi mieć 2xRS232(com), programik Visa i instrukcję konfiguracji portów dołączą na pewno do interfejsu.

Tym interfejsem zrobisz w PI silnik, poduszki, ABS; w PII i PIIFL dodatkowo autoadaptację i kasowanie błędów silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>2xRS232(com), programik Visa

to mam w blaszaku w czystym DOS

> Tym interfejsem zrobisz w PI silnik, autoadaptację i

> kasowanie błędów silnika.

nie wiem czy kupować ten interfejs, bo mam w aucie sterownik ze sieny 18F coś tam, a program visa ma w pamięci do punto mk1 1.2 tylko centralki zaczynające się 8F.5T i długi ciąg cyfr

w bazie programu visa nie ma żadnej sieny, ale jest jakiś fiat palio z centralką o numerze IAW 18F bez żadnych cyfr, można by wtedy podłączyć moje punto pod to palio w visie?, czy może kombinować i podpinać pod poszczególne modele 8F.5F, których w programie jest wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.