Skocz do zawartości

Psychotesty


Cinek

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie: mamy dwa warianty

1. Mam firmę. Kupuję ciężarówkę, robię kategorię C. Ciężarówka będzie moja prywatna, będę nią woził inne autka, ale w profilu działalności nie mam pomocy drogowej - tylko na własny użytek. Muszę mieć psychotesty?

2. Chcę się zatrudnić jako kierowca w innej firmie i latać z towarem po kraju. Tu psychotesty raczej muszą być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie: mamy dwa warianty

> 1. Mam firmę. Kupuję ciężarówkę, robię kategorię C. Ciężarówka będzie moja prywatna, będę nią woził

> inne autka, ale w profilu działalności nie mam pomocy drogowej - tylko na własny użytek. Muszę

> mieć psychotesty?

> 2. Chcę się zatrudnić jako kierowca w innej firmie i latać z towarem po kraju. Tu psychotesty

> raczej muszą być?

Musi być powód auto jeździ i zarabia chyba że wozisz sobie osobówkę na lawecie dla rekreacji ale raczej nie ??

Aha Zapomniałem to auta co będziesz woził nie są twoją własnością ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Musi być powód auto jeździ i zarabia chyba że wozisz sobie osobówkę na lawecie dla rekreacji ale

> raczej nie ??

> Aha Zapomniałem to auta co będziesz woził nie są twoją własnością ??

Moją albo moich klientów, wstawiających auto do naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moją albo moich klientów, wstawiających auto do naprawy.

Jak twoich klientów to już na 100% tacho musi być, życie jest brutalne

Jak by było twoje to MOŻE MOŻE szło by coś pomyśleć o jeździe bez tacho ale nie chcę wprowadzić się w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie: mamy dwa warianty

> 1. Mam firmę. Kupuję ciężarówkę, robię kategorię C. Ciężarówka będzie moja prywatna, będę nią woził

> inne autka, ale w profilu działalności nie mam pomocy drogowej - tylko na własny użytek. Muszę

> mieć psychotesty?

> 2. Chcę się zatrudnić jako kierowca w innej firmie i latać z towarem po kraju. Tu psychotesty

> raczej muszą być?

1. Jezeli bedziesz wozil swoje ladunki to nie musisz mieć psychotestow ani swiadectwa kwalifikacji

2. Jak chcesz sie zatrudnic ze swoim autem i zarabiać nim kase musisz miec wszystkie badania + swiadectwo kwalifikacji za jakies 4-5tys teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obu przypadkach (wg. mnie) musisz mieć wszystkie papiery.

W RMF mówili kiedyś że krokodyle złapały auto do kontroli i przywalili gościowi karę za to że wiózł jaja ze swojej fermy do sklepu. Jajka nie odebrane jeszcze tym bardziej nie zapłacone a dowalili mu karę i tyle mimo że wykonywał transport na potrzeby własne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W obu przypadkach (wg. mnie) musisz mieć wszystkie papiery.

> W RMF mówili kiedyś że krokodyle złapały auto do kontroli i przywalili gościowi karę za to że wiózł

> jaja ze swojej fermy do sklepu. Jajka nie odebrane jeszcze tym bardziej nie zapłacone a

> dowalili mu karę i tyle mimo że wykonywał transport na potrzeby własne.

Z tym że jak by wiózł te jaja ze sklepu do domu ( bo była wyprzedaż w sklepie) to nie musiał by mieć, ale on jechał je sprzedać czyli zarobić na tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z tym że jak by wiózł te jaja ze sklepu do domu ( bo była wyprzedaż w sklepie) to nie musiał by

> mieć, ale on jechał je sprzedać czyli zarobić na tym.

Moglibyśmy trochę poteoretyzować. Czy te jajka były jego, czy kur czy może sklepu. Myślę że wykonywał transport na potrzeby własne.

Przykład: pracuje w składzie. Wiozę towar od nas do innego oddziału. Jest on naszą własnością więc nie potrzebuję "papierów". Jeżeli wiozę go prosto do klienta to też nie bo klient jeszcze nie zapłacił.

Jest tyle zawiłości a wszystko po to by krokodyle się mogły wyżywić.

Pomijam fakt że mam wszystkie aktualne "papiery" i firma poza handlem ma zezwolenie na transport drogowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.