Skocz do zawartości

Klosz lampy - jak "odzyskać" kolor?


romano11

Rekomendowane odpowiedzi

Witka.

283815484-DSC06183.JPG

Jak w temacie - mam klosiki sztuk 4, z akcesoryjnego wyposażenia mojej yamaszki. kiedyś były czerwone. dowcip polega na tym, że nie można już kupić nowych i muszę regenerować te, co mam.

pytanie brzmi: jak i czym? folia? czerwony spray (delikatnie i z umiarem)? jakaś farba transparentna? wyciąć "wnętrze" i do pozostałej "ramki" wkleić nowy czerwony fragment innego klosza? ktoś pomoże?

z góry dzięki za wszelką pomoc blagam.gif a jeśli NTK, to proszę przenieść. 30.GIF

post-109606-14352508268286_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zdecydowanie go polecam, robiłem nim lampy i efekt jest na prawdę dobry.

Też kiedyś robiłem czerwone lampy MOTIP'em i okazało się,że po jednej warstwie kolor wychodził.... różowy frown.gif wyjściem z kłopotu okazało się nałożenie kilku warstw aż do uzyskania czerwonego koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też kiedyś robiłem czerwone lampy MOTIP'em i okazało się,że po jednej warstwie kolor wychodził....

> różowy wyjściem z kłopotu okazało się nałożenie kilku warstw aż do uzyskania czerwonego

> koloru.

ZTCP to w instrukcji na opakowaniu jest napisane żeby nałożyć kilka warstw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.