Skocz do zawartości

Klocki hamulcowe do Lacetti


spad

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszła pora na wymianę klocków hamulcowych w lacku i zastanawiam się jakie założyć. Wstępnie myślę o TRW, ale nie ukrywam, że ciekawe są oferty klocków na allegro, np. HI-Q . Sprzedawcy chwalą się, że to oryginalne klocki. Prawda to, warto się nimi interesować, czy olać i kupić TRW? Ewentualnie jakie jeszcze warto rozważyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przyszła pora na wymianę klocków hamulcowych w lacku i zastanawiam się jakie założyć. Wstępnie

> myślę o TRW, ale nie ukrywam, że ciekawe są oferty klocków na allegro, np. HI-Q . Sprzedawcy

> chwalą się, że to oryginalne klocki. Prawda to, warto się nimi interesować, czy olać i kupić

> TRW? Ewentualnie jakie jeszcze warto rozważyć?

mam Remsę z przodu i z tyłu - jak na razie wytrzymały prawie 50 kkm ale przy nasępnym przeglądzie trzeba będzie wymienić

dodam że przednie pasują od Nubiry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja ostatnio wymieniałem przód i tył na FERODO i chwale sobie te klocki

> Za przód 110, za tył 121 czy jakoś tak

Ja cały czas szukam we Wrocławiu klocków (poza ASO). Dostępność zero, brak możliwości zamówienia. W katalogach sklepy mają tylko silniki benzynowe i dupa bo nie wiedzą czego szukać do diesla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja cały czas szukam we Wrocławiu klocków (poza ASO). Dostępność zero, brak możliwości zamówienia. W

> katalogach sklepy mają tylko silniki benzynowe i dupa bo nie wiedzą czego szukać do diesla.

Z dużą dozą prawdopodobieństwa masz z przodu (bo pewnie o to chodzi) to samo co reszta Laczków, czyli klocki z Nubiry I/II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z dużą dozą prawdopodobieństwa masz z przodu (bo pewnie o to chodzi) to samo co reszta Laczków,

> czyli klocki z Nubiry I/II.

Z przodu faktycznie są takie same. Ja natomiast szukam na tył i jest z tym problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rzczywiście nie zauważyłem - pisałem o przednich

nie pamietam teraz tylko czy tyl czy przod ale tez jechalem wymienic do polmozbytu gdzie kupowalem bo okazalo sie ze te wasy jak na zdjeciu musza byc jakby sciete i o polowe krotsze - dopiero za trzecim razem sciagneli od jakiegos dostawcy takie jak byly potrzebne (kombi 1,6 koniec 2006r)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na pewno nie są takie same, jak w przeciętnym Laczku?

> Nie chce mi się wierzyć, żeby było tam co innego.

Byłem dzisiaj na wymianie klocków, która nie doszła do skutku. Miałem klocki TRW takie jak na zdjęciu. Okazało się, że w lacetti diesel są inne klocki. Różnica polega na tym, że te boczne wąsy są prostokątne bez tych ostrych zakończeń. Sama wielkość klocka jest taka sama, tylko te wąsy są inne. Katalogi producentów klocków wskazują klocki z wąsami zaostrzonymi, tylko ASO wie o co chodzi i za nowszą wersję klocków śpiewają jednak 200zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Byłem dzisiaj na wymianie klocków, która nie doszła do skutku. Miałem klocki TRW takie jak na

> zdjęciu. Okazało się, że w lacetti diesel są inne klocki. Różnica polega na tym, że te boczne

> wąsy są prostokątne bez tych ostrych zakończeń. Sama wielkość klocka jest taka sama, tylko te

> wąsy są inne. Katalogi producentów klocków wskazują klocki z wąsami zaostrzonymi, tylko ASO

> wie o co chodzi i za nowszą wersję klocków śpiewają jednak 200zł.

dokladnie taka sama sytuacje mialem okazje przezyc ale mam 1,6 z koncowki 2006 roku benzyna kombi - w polmozbycie w gdansku na hallera/chrobrego dostalem za 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.