Skocz do zawartości

Wzmacniacz i sub dobranie mocy


bolekatepl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam obecnie glośnik Pioneer TS-W3001D4 moc nominalna 1000W RMS podłaczony do wzmacniacz Pioneer GM-D510M wdług specyfikacji ma on 500W RMS przy 2 ohm i tak tez mam podłaczony ten glosnik własnie w 2 ohmy

Wydaje mi sie jednak że ten wzmacniacz jest troche za słaby i chciałbym kupic cos wiekszego mocniejszego

Jakiej mocy wzmacniacz byłby akurat do tego głosnika jeśli chodzi o moc ewentualnie jakies konkretne firmy i modele?

PS: Słyszałem że te głosniki szybko sie pala wiec raczej nie chce przesadzic z moca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> mam obecnie glośnik Pioneer TS-W3001D4 moc nominalna 1000W RMS podłaczony do wzmacniacz Pioneer

> GM-D510M wdług specyfikacji ma on 500W RMS przy 2 ohm i tak tez mam podłaczony ten glosnik

> własnie w 2 ohmy

> Wydaje mi sie jednak że ten wzmacniacz jest troche za słaby i chciałbym kupic cos wiekszego

> mocniejszego

> Jakiej mocy wzmacniacz byłby akurat do tego głosnika jeśli chodzi o moc ewentualnie jakies

> konkretne firmy i modele?

> PS: Słyszałem że te głosniki szybko sie pala wiec raczej nie chce przesadzic z moca

mam monoblok na sprzedaz

http://allegro.pl/item1061553210_sprzed_monoblok_ground_zero_titanium_gzta_2_500tx.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.