Skocz do zawartości

Szachownica


Lukass186

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym sobie zrobić szachownicę na dachu z większych kwadratów. Zastanawiam się czy naklejać czarne czy białe kwadraciki. Jeśli ktoś ma pomysł na inny kolor to proszę od podpowiedzi smile.gif

Bardzo proszę o virtuala na tym samochodzie. Z góry dziękuję i pozdrawiam

3c30f7f9ef9d474dm.jpg

4d7af07eb587cb07m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tylko czarny wink.gif Bialy moim zdaniem kompletnie nie pasuje no.gif Ale kwestia gustu zlosnik.gif Virtuala Ci nie zrobie bo nie umiem biglaugh.gif Ale mam pytanko poza tematem. Widze ze masz rekiny. Mam do kupienia fajne pojechane podkladem rekiny 5.5J z ET18. Orientujesz sie czy podejda z samymi srubami plywajacymi do CC? 270751858-jezyk.gif Czy trzeba dystansow? Troche nie ogarniam tematu hehe.gifoink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba dystansów ale powinno się dać pływające śruby ok.gif Niektórzy jeżdżą bez i też nie narzekają-sam jeździłem przez jakiś miesiąc i było ok. Ale ze względów bezpieczeństwa kupiłem pływaki. Trzeba dać do roztoczenia otwór centrujący bo oryginalny jest za mały, chyba że ktoś to wcześniej już zrobił ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie trzeba dystansów ale powinno się dać pływające śruby Niektórzy jeżdżą bez i też nie

> narzekają-sam jeździłem przez jakiś miesiąc i było ok. Ale ze względów bezpieczeństwa kupiłem

> pływaki. Trzeba dać do roztoczenia otwór centrujący bo oryginalny jest za mały, chyba że ktoś

> to wcześniej już zrobił

Nie no sruby plywajace to dla mnie podstawa wink.gif A co do otworu centrujacego... Kto to robi i jakie moga byc tego koszty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zrobił znajomy na zakładzie. Gołe felgi bez opon i zawieź do ślusarza/tokarza. Jak nie to idź do zakładu wulkanizacyjnego to Ci do niego zawiozą i skasują drożej zlosnik.gif Otwór docelowo powinien mieć 58,1 mm. Ale dowiedz się bo nie pamiętam już dokładnie hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mi zrobił znajomy na zakładzie. Gołe felgi bez opon i zawieź do ślusarza/tokarza. Jak nie to idź

> do zakładu wulkanizacyjnego to Ci do niego zawiozą i skasują drożej Otwór docelowo powinien

> mieć 58,1 mm. Ale dowiedz się bo nie pamiętam już dokładnie

Dzieki bardzo za pomoc 20.GIF Juz Ci nie spamuje rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, chciałbym sobie zrobić szachownicę na dachu z większych kwadratów. Zastanawiam się czy

> naklejać czarne czy białe kwadraciki. Jeśli ktoś ma pomysł na inny kolor to proszę od

> podpowiedzi

> Bardzo proszę o virtuala na tym samochodzie. Z góry dziękuję i pozdrawiam

na maila poslalem Ci fotki zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego 20.GIFbow.gifwaytogo.gif

A osoby które weszły na wątek proszę o opinie wink.gif

Dodatkowo chciałbym się zapytać w sprawie folii, dużo osób robiło sobie szach z folii z castoramy/ikei czy innego za 15zł. Jak to będzie się trzymało ? Nie odparzy lakieru czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzięki kolego

> A osoby które weszły na wątek proszę o opinie

> Dodatkowo chciałbym się zapytać w sprawie folii, dużo osób robiło sobie szach z folii z

> castoramy/ikei czy innego za 15zł. Jak to będzie się trzymało ? Nie odparzy lakieru czy coś?

u mnie pół roku juz trzyma folia z castoramy i zdaje egzamin ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.