Skocz do zawartości

Po założeniu owiewki nie działa domykanie z jednej strony :(


Palczewskiw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie, nie działa mi od strony pasażera.

Szyba dochodzi do góry po czym sama się opuszcza i jakieś 2/3.

Programowanie nie działa ponieważ trzymając guzik go góry ona i tak sama automatycznie się opuszcza po dojechamiu do samej góry.

Od strony pasażera nie ma żadnego problemu.

Owiewkę już poprawiałem na wszystkie sposoby.

Tak się jeździć nie da ponieważ centralny po zamknięciu aujta opuszcza mi szybę do połowy angryfire.gif

Maciej jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalka. Dlatego nie powinno się montować owiewek w Oplach przy elektrycznych szybach. Siłownik szyby wyczuwa większy opór i opuszcza szybę. To takie zabezpieczenie aby nie uciąć paluszków.

A dzieje się to od strony pasażera to zapewne dlatego, że uszczelka szyby jest ciaśniejsza (mniej wytarta) ponieważ rzadziej otwierana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałeś blaszki rozpierające w owiewkach? Ja jak kiedyś zakładałem owiewki w swojej corsie przy elektrycznych szybach też miałem problem z szybą pasażera. Zamontowałem rozpierak w ilości 2 sztuk, zamknąłem ze 2-3 razy i się ułożyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zamontowałeś blaszki rozpierające w owiewkach? Ja jak kiedyś zakładałem owiewki w swojej corsie

> przy elektrycznych szybach też miałem problem z szybą pasażera. Zamontowałem rozpierak w

> ilości 2 sztuk, zamknąłem ze 2-3 razy i się ułożyło.

Montowałem i to nawet 4, ale po pół godzinie prób i błędów oraz frustracji okazało się że był potrzebny jeden "w tym jednym jedynym miejscu" i teraz działa 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Jak w temacie, nie działa mi od strony pasażera.

> Szyba dochodzi do góry po czym sama się opuszcza i jakieś 2/3.

> Programowanie nie działa ponieważ trzymając guzik go góry ona i tak sama automatycznie się

> opuszcza po dojechamiu do samej góry.

> Od strony pasażera nie ma żadnego problemu.

> Owiewkę już poprawiałem na wszystkie sposoby.

> Tak się jeździć nie da ponieważ centralny po zamknięciu aujta opuszcza mi szybę do połowy

> Maciej jakieś pomysły ?

ja też miałem taki problem ale w zafirze i szyba kierowcy frown.gif

pomogło zeszlifowanie tego plastiku co wchodzi w górną część szyby,zostawiłem tylko kawałek około 2cm na końcu i cały zapas plastiku w pionowej części owiewki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.