Skocz do zawartości

BMW 320D 2001R BRAK MOCY


bober1987d

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM JESTEM PIERWSZY RAZ NA TYM FORUM MAM PROBLEM Z BMW 320D Z 2001R KUPILEM JA Z POPSUTA TURBINA.TURBO ZOSTALO WYMIENIONE A SAMOCHUD NIE MA MOCY PODLACZYLEM GO POD LANCH WYSKOCZYL BLAD "NEEDLE-MOTION SENSOR"TO JEST OD WTRYSKU STERUHACEGO WTRYSK ZOSTAL NAPRAWIONY ZLORZYLEM TO I NADAL TO SAMO:( NIE MA MOCY I NIE MOZNA SKASOWAC BLEDU SPRAWDZILEM INSTALACJE CO IDZIE DO NIEGO I DO POMPY WTRYSKOWEJ WSZYSTKO OK BESPICZNIKI OK POMOCY BO BRAK MI POMYSLOW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> WITAM JESTEM PIERWSZY RAZ NA TYM FORUM

w takim razie wapadaloby zainteresowac sie zasadami panujacymi na forum. przede wszystkim nie uzywaj caps-locka, zamiast tego uzywaj podstawowych zasad interpunkcji i ortografii, tak zeby nikt skory do pomocy nie musial sie domyslac co jest twoim problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z mila checia ale nie mam polskich znakow w komputerze bo pisze z vas 5051b i mam angielskie menue

polskich znakow nie ma potrzeby uzywania zlosnik.gif

ale chyba znaki interpunkcyjne jakies na tej Twojej maszynie istnieja biglaugh.gifzlosnik.gif

ps: fajnie byloby gdybys tez tutaj cos napisal zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z mila checia ale nie mam polskich znakow w komputerze bo pisze z vas 5051b i mam angielskie menue

tak, ale nie to jest glownym problemem pierwszej wiadomosci.

>SAMOCHUD

>ZLORZYLEM

>BESPICZNIKI

glownie chodzi o ortografie, ale przede wszystkim o interpunkcje. jezeli z kims rozmawiasz to tez wyrzucasz z siebie ciag, potok slow? pewnie nie, robisz pauzy i wypowiedz grupujesz w pewne logiczne, spojne czesci pod postacia zdan. zastosowanie sie do tego rowniez w slowie pisanym znaczaco ulatwi innym pomoc oraz ograniczy zbedne pytania do minimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja mieszkam w irlandii i mam tu to bmw ale wtrysk byl naprawiany w polsce w "pawlowicach"

to daleko jestes odemnie bo moze bym mogl cos pomoc,

Co do twojego przypadku to dowiedz sie najlepiej czy po zabiegu jaki dokonales nie musi byc jeszcze raz wszystko zestrojone ze soba. bo np jak zmienilem u mnie pompe hamulcowa to i DSC i tak mi nie dzialalo bo trzeba bylo zresetowac ustawienie kierownicy i nie wystarczalo wymazywanie bledu lecz trzeba bylo wejsc w ustawienie sensora polozenia kierownicy i go zresetowac by od nowa zapisal sobie punkt zero.

Wiec moze i u ciebie jest tak samo.. tylko tyle ze z wtryskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jakie cisnienie powinna miec pompka paliwa w baku ja mam 0.8bar na zgaszonym silniku z zamknietym

> przeplywie na zegarze do mierzenia a na odpalonym 0.5bar to chyba troche malo????

nie wiem jakie powinno byc

ale jakie masz objawy przy braku mocy?? dymienie albo cos?? czy np gasnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rozkodowany

Zakodowany - najczęściej trzeba wpisać trzeba wpisać kilku cyfrowy numer wybity na wtrysku (chyba zielonymi literkami). Powinno się też skasować adaptacje korekcji, bo inaczej silnik będzie drgał na jałowych - dopasowanie różnych korekcji na poszczególnych wtryskach.

Nie koniecznie musi to byc objaw braku mocy.

Pompe paliwa zostaw w spokoju, jest dobrze.

Na początek odłącz przepływomierz i zobacz czy jest róznica w przyspieszeniu (jesli nie, to przepływka do wymiany)

Na Twoim miejscu pojechałbym do kogos kto ma komputer i jako takie pojęcie o diagnostyce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.