Skocz do zawartości

Zegary i brak wskazań temp.


mati6630

Rekomendowane odpowiedzi

Mój kolega wymienił w Pandzie zegary na te z wersji Dynamic. Wszystko pięknie gra i świeci po wyosiowaniu. Chciał też żeby miec termometr zewnętrzny. No więc wymienił wiązke podłączył czujnik.W body włączyli mu zczytywanie temperatury i w tym momencie zonk bo zegarach nie ma opcji temperatury zewnętrznej. Możliwe że były takie wersje bez pokazywania teperatury zew.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój kolega wymienił w Pandzie zegary na te z wersji Dynamic. Wszystko pięknie gra i świeci po

> wyosiowaniu. Chciał też żeby miec termometr zewnętrzny. No więc wymienił wiązke podłączył

> czujnik.W body włączyli mu zczytywanie temperatury i w tym momencie zonk bo zegarach nie ma

> opcji temperatury zewnętrznej. Możliwe że były takie wersje bez pokazywania teperatury zew.?

wszystko dziala tak jak powinno i zgodnie z tym co ma byc

licznik dobry

czujnik dobry

wiazka dobra

tylko licznik nie obsluguje tej opcji smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój kolega wymienił w Pandzie zegary na te z wersji Dynamic. Wszystko pięknie gra i świeci po

> wyosiowaniu. Chciał też żeby miec termometr zewnętrzny. No więc wymienił wiązke podłączył

> czujnik.W body włączyli mu zczytywanie temperatury i w tym momencie zonk bo zegarach nie ma

> opcji temperatury zewnętrznej. Możliwe że były takie wersje bez pokazywania teperatury zew.?

W jakim ASO w body compie uruchomili zczytywanie temperatury zewnetrznej? Każde ASO twierdzi że nie mozna a jednak się da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie mieszaj - w tym liczniku od dynamica nie ma wskazan temperatury

Nie chce mieszać... Problem mam również ja ,gdzie licznik z emotiona, czujnik założony a Aso twierdzi że nie da sie uruchomić ( nie wiedzą gdzie grzebać w egzaminerze ) A kolega twierdzi, że w jego aso udało sie włączyć zczytywanie... No jemu się nie bedzie wyświetlać bo wiadomo , kupił nie ten licznik tongue.gif

Licznik dynamit

dynamict.jpg

Licznik emotion

emotionov.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie chce mieszać... Problem mam również ja ,gdzie licznik z emotiona, czujnik założony a Aso

> twierdzi że nie da sie uruchomić ( nie wiedzą gdzie grzebać w egzaminerze ) A kolega twierdzi,

> że w jego aso udało sie włączyć zczytywanie... No jemu się nie bedzie wyświetlać bo wiadomo ,

> kupił nie ten licznik

> Licznik dynamit

> Licznik emotion

oba aso w lublinie to zrobia smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie chce mieszać... Problem mam również ja ,gdzie licznik z emotiona, czujnik założony a Aso

> twierdzi że nie da sie uruchomić ( nie wiedzą gdzie grzebać w egzaminerze ) A kolega twierdzi,

> że w jego aso udało sie włączyć zczytywanie... No jemu się nie bedzie wyświetlać bo wiadomo ,

> kupił nie ten licznik

Kup emotiona z 2003 roku i temp będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój licznik jest z 2007 kreska w miejscu temp. sie nie wyświetla

Napisze jeszcze raz - to, że nie wyświetla temp nie jest winą body tylko samego oprogramowania licznika. Mój licznik Emotion wyświetla temperaturę a zamontowany na próbę w moim autku kolegi Emotion nie wyświetlał temp.

Co więcej - wiele liczników nie ma wszystkich opcji i właśnie takie sztuki trafiają do sprzedaży np na Allegro- mój dla przykładu nie ma opcji ryglowania centralnego po ruszeniu mimo iż powinien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój licznik jest z 2007 kreska w miejscu temp. sie nie wyświetla

dokladnie dlatego kup z 2003 r smile.gif, ja trafilem jakis czas temu nowke i kreska pojawila sie po podlaczeniu w nowszych licznikach moga wystapic problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Napisze jeszcze raz - to, że nie wyświetla temp nie jest winą body tylko samego oprogramowania

> licznika. Mój licznik Emotion wyświetla temperaturę a zamontowany na próbę w moim autku

> kolegi Emotion nie wyświetlał temp.

> Co więcej - wiele liczników nie ma wszystkich opcji i właśnie takie sztuki trafiają do sprzedaży np

> na Allegro- mój dla przykładu nie ma opcji ryglowania centralnego po ruszeniu mimo iż powinien

To z tego wychodzi ze numer , numerem katalogowym jak może sie zdarzyć że dwa te same liczniki ( czyt. te same numery ricambi ) mogą posiadać dwa różne software , angryfire.gif bez sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To z tego wychodzi ze numer , numerem katalogowym jak może sie zdarzyć że dwa te same liczniki (

> czyt. te same numery ricambi ) mogą posiadać dwa różne software , bez sensu

To co napisal Dareek potwierdził w skrócie Pan z aso przy osiowaniu mojego licznika.

Mianowicie powiedział że są emotiony które wyświetlaja temp i są takie które nie wyświetlaja smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> cały fiat...

> jeden silnik i do tego mamy: 2 rodzaje filtrów oleju, 3 rodzaje świec zapłonowych, 4 rodzaje

> liczników

> i później kup w sklepie części żeby jechać na wymianę poza aso i jeden wielki problem się robi.

filtrów jest do wersji benz 4 rodzaje plus diesel a liczników więcej niż 4 typy ponieważ zupełnie inne są spineyes.gif do diesli mimo że tak samo wyglądają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> wszystkie opcje muszą być w sofcie licznika - nie w body.

> ja mam centralny fabryczny i nie ma zegar tej opcji i nie działa

Dzwoniłem i facet twierdzi, że jest w stanie włączyć wyświetlanie się temperatury.

http://www.kocar.com.pl/ facet jest z Tychów koszt: osiowanie 100zł, włączenie wyświetlania temperatury 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzwoniłem i facet twierdzi, że jest w stanie włączyć wyświetlanie się temperatury.

> http://www.kocar.com.pl/ facet jest z Tychów koszt: osiowanie 100zł, włączenie wyświetlania

> temperatury 100zł

osiowanie wynioslo mnie 50 zl - w aso fiata

znacznie prosciej i taniej kupic odpowiedni licznik nic pozniej latac i szukac kogos kto mowi ze zrobi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzwoniłem i facet twierdzi, że jest w stanie włączyć wyświetlanie się temperatury.

> http://www.kocar.com.pl/ facet jest z Tychów koszt: osiowanie 100zł, włączenie wyświetlania

> temperatury 100zł

ta firma zajmuje się naprawą szczególnie fiatowskiej elektroniki - po prostu wymienią Ci za tą kasę CAŁY soft licznika na wersję full, wyosiują i po kłopocie- o ile nie padnie hasło po drodze że się nie da waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.