Skocz do zawartości

radio z bt - pioneer, clarion, czy kenwood?


szeryf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukam fajnego radia z bt, fajnie, jakby mialo usb.

W gre wchodzi (lub inne do 600 zl) :

- pioneer deh-p85bt (nie ma usb)

- clarion cz509e

- kenwood KDC-BT6544UY (wydaje mi sie ze ma mikrofon w radiu).

Zalezy mi przede wszystkim na BT, dlatego mikrofon wg mnie powinien byc na kablu. Pomimo tego ze teraz mam pioneera z delfinkami, na animacjach bardzo mi nie zalezy:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli nie znalazłeś taniej nigdzie to wybierz sobie to które lepiej Ci się widzi jeśli już

> dokonałeś jakiegokolwiek odsłuchu

o odsluchu nie bylo mowy, bo nie potrafilbym ocenic dzwieku w sklepie typu Media Markt, gdzie jest spory halas, poza tym byly tylko 2 radia (z wybranych), podlaczone do zupelnie roznych glosnikow smile.gif

najbardziej podoba mi sie JVC KD-R811, ale nigdy nie mialem JVC, i nie wiem jak z ich jakoscia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o odsluchu nie bylo mowy, bo nie potrafilbym ocenic dzwieku w sklepie typu Media Markt, gdzie jest

> spory halas, poza tym byly tylko 2 radia (z wybranych), podlaczone do zupelnie roznych

> glosnikow

> najbardziej podoba mi sie JVC KD-R811, ale nigdy nie mialem JVC, i nie wiem jak z ich jakoscia:)

Przyłączam się do wątku.

Również czaje się na coś z blutem i USB

Radio do dalszej rozbudowy CA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście miałem do czynienia z jednym radyjkiem. Sprawowało się nie powiem, jednakże po kilku latach wywala błędem i resetuje się co jakiś czas.

Ale tak sprawne w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.