Skocz do zawartości

Fazer 600 - nowy nabytek


hevimental

Rekomendowane odpowiedzi

Chwale się grinser006.gif

Dzisiaj się przesiadłem z Kawasaki Zephyr 550 rocznik 1992 na Yamaha Fazer rocznik 2001.

Kawa się sprzedała w trzecim dniu od wystawienia ogłoszenia, dwa dni później nabyłem nową niunie biglaugh.gif

Wrażenia z jazdy super, prowadzi się jak rower, o niebo lepiej od Kawy.

post-69963-1435250884597_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wrażenia z jazdy super, prowadzi się jak rower, o niebo lepiej od Kawy.

I to mnie denerwuje kiedy motocykliści z wielkim staże doradzają: Kup jakiś starszy słabszy motocykl, bo na mocnym sie zabijesz. hehe.gif

A prawda jest taka, że łatwiej nauczyć sie jezdzic na takim fazerze niż starym zephyrze gsie czy innej popierdółce.

Gratuluje zakupu smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A prawda jest taka, że łatwiej nauczyć sie jezdzic na takim fazerze niż starym zephyrze gsie czy

> innej popierdółce.

Coty, ostatnio panuje tu przecież przekonanie, ze od lat 70 nic sie w motocyklach nie zmieniło i technologicznie to jest to samo grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I to mnie denerwuje kiedy motocykliści z wielkim staże doradzają: Kup jakiś starszy słabszy

> motocykl, bo na mocnym sie zabijesz.

> A prawda jest taka, że łatwiej nauczyć sie jezdzic na takim fazerze niż starym zephyrze gsie czy

> innej popierdółce.

> Gratuluje zakupu

Zgadzam sie w pelnej rozciaglosci zdania. Sam kupilem na pierwsze moto Suze SV650 majac jedynie doswiadczenie z GN250 na ktorym robilem kurs. Pelen obaw wsiadlem na nowy nabytek i okazalo sie, ze SVke prowadzi sie duzo latwiej i lepiej niz GieNka (tak w telegraficznym skrocie ujmujac).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zgadzam sie w pelnej rozciaglosci zdania. Sam kupilem na pierwsze moto Suze SV650 majac jedynie

> doswiadczenie z GN250 na ktorym robilem kurs. Pelen obaw wsiadlem na nowy nabytek i okazalo

> sie, ze SVke prowadzi sie duzo latwiej i lepiej niz GieNka (tak w telegraficznym skrocie

> ujmujac).

trzeba bylo kupic R1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.