Skocz do zawartości

Radio Bosch mp3 / załamka, same problemy


jaceknokia

Rekomendowane odpowiedzi

[image]p1010286.jpg

Pierwsze wrażenia: super, radyjko Bosch. Miało nie miec canchecka , a jednak radio wymaga kodu, ale kod mam i po wpisaniu radio....grało elegancko 20 minut i póżniej off confused.gif

Oddałem więc radio do ściągnięcia cana......i tu zaczął się problem.

Zapłaciłem 50 zł i can nie ściągnięty ( dalej się robi off po 20 minutach a na dodatek uszkodził TUNER angryfire.gifangryfire.gifangryfire.gif )

Nie da się ustawić żadnej stacji radiowej, mp3 gra normalnie.

Zawiozłem radio do drugiego fachowca lecz ten stwierdził, że nie da się tego naprawić ( myśle że woogóle do niego nie zajrzał )

Trzeci fachowiec stwierdził że naprawa tunera może kosztować ok 100zł a z tym canem to można ściągnąć lub można podciągnąć can od body...

Proszę o pomoc co z tym radiem / fantem zrobić? Naprawiać go? Dalej próbować zdjąć cana? Już mi ręce opadają, miało być fajnie a jest kiszka facepalm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pierwszy ma oddać kasę za naprawę tunera oraz oddać za niezdjęcie Can-a.

> Następnie do trzeciego i niech to wszystko naprawi- już tyle zrobiłeś dokończ temat

Darku, ten trzeci mówił coś o podłączeniu cana z body lub zdjęciem cana. Jak mu wytłumaczyć że podpięcie cana z body moze skutkować miganiem wyświetlacza? No chyba że koleś zna się na rzeczy i podłączy cana... Dać się mu pobawić z podłączeniem cana czy od razu wtłuc mu do głowy że lepiej go tylko ściągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Darku, ten trzeci mówił coś o podłączeniu cana z body lub zdjęciem cana. Jak mu wytłumaczyć że

> podpięcie cana z body moze skutkować miganiem wyświetlacza? No chyba że koleś zna się na

> rzeczy i podłączy cana... Dać się mu pobawić z podłączeniem cana czy od razu wtłuc mu do głowy

> że lepiej go tylko ściągnąć?

Oddać w dobre ręce do naprawy. cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> [image]

> Pierwsze wrażenia: super, radyjko Bosch. Miało nie miec canchecka , a jednak radio wymaga kodu, ale

> kod mam i po wpisaniu radio....grało elegancko 20 minut i póżniej off

a tak sie zapytam - 20 minut to gralo na wlaczonym czy wylaczonym zaplonie?

bo jezeli tyle gralo na wylaczonym zaplonie to.... wszystko zgodnie ze sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a tak sie zapytam - 20 minut to gralo na wlaczonym czy wylaczonym zaplonie?

> bo jezeli tyle gralo na wylaczonym zaplonie to.... wszystko zgodnie ze sztuka

Radio , znaczy się teraz tylko mp3, bo tuner popsuty, gra 20 minut. Gra na zapalonym jak i wyłączonym zapłonie. Opcja w radiu jest ustawiona na 00 min.... do wyłączenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pierwszy ma oddać kasę za naprawę tunera oraz oddać za niezdjęcie Can-a.

> Następnie do trzeciego i niech to wszystko naprawi- już tyle zrobiłeś dokończ temat

i tyle w temacie - popieram ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Blaupunkt jest marką należącą od jakiegoś czasu do Kenwooda. Nowe modele nie mają już

> charakterystycznej dla Blaupunkta "trójwtyczki" z tyłu radia

Jeżeli faktycznie jest tak jak piszesz to straciłem sympatię dla Blaupunkta

Jak firma która pierwsza w Europie stworzyła radio samochodowe mogła się sprzedać producentowi mikserów oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Więc tak. Znalazłem inne radio bosch. Radio nie dłubane. Podłączyłem magistrale can do radia z wtyczki od klimatyzacji. Wpisałem kod i radio gra oraz posiada wszystkie funkcje, nawet na liczniku wyświetla RDS. Tylko ze jest problem bo licznik cały czas mruga. W aso dostałem wydruk z examinera : Centralki nie przewidziane - radioodbiornik. I co teraz? Będę walczył nawet z FAP zeby mi to uruchomili. To podobnie jak bym kupił radio nowe w sklepie fiata za 1500. Coś musi się dać z tym zrobić zlosnik.gif

c.d.n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 1 rok później...

> No i wywalczył .Zamontowany przekażnik czasowy załączający CAN po 6 sek. po przekręceniu

> stacyjki.Radyjko chodzi jak laleczka ,wszystkie funkcje działają.Troszkę było myślenia i ciut

> roboty z podłączeniem

Tak na zakończenie tematu. FES wykonał procedurę proxi. Radio gra jak fabryka przykazała. Nic nie mruga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.