Skocz do zawartości

Jakie tarcze?


Krrogul

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie oglaszam wszem i wobec ze tarcze i bebny mi si eskonczyly tongue.gif tarcze mają 9.1 mm, a bebny prawie 182 mm. jaki zestaw polecacie?

Klocki i szc zeki mam jezszcze dobre bo nie dawno byly wymieniane smile.gif

ja myslalem ze tarcze z brembo (te dedykowane)

a bebny seryjne smile.gif

chyba ze polecacie cos lepszego? smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przód: Mikoda GT Series plus Klocki Lucas lub TRW-Lucas

> tył: bębny Ricambi plus szczęki Ricambi w zupełności wystarczą

a klocki mogą byc seryjne? wink.gif bo w sumie są po 10kkm czy moze 15 kkm smile.gif i nie chcialbym generowac kosztów. a mikoda bardzo przypadla mi do gustu smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Of topic: aj... faktycznie. przepraszam RAMy we łbie juz mi sie zjarały i wyłaczyly myslenie I'm

> sorry

> Dziękuje za rady jutro ide po mikody i lukasy

niestety mikody nie mieli w sklepach w moim miescie frown.gif a z racji tego ze jutro mam umowionego mechanika kupilem to co mieli - tarcze ferodo (bez nawiercania) i klocki brembo smile.gif calośc niecale 250 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> niestety mikody nie mieli w sklepach w moim miescie a z racji tego ze jutro mam umowionego

> mechanika kupilem to co mieli - tarcze ferodo (bez nawiercania) i klocki brembo calośc

> niecale 250 zl.

Ja właśnie przed chwilą zmieniłem tarcze i klocki (fotki dam jutro), tarcze brembo i klocki ferodo, za ten komplet zapłaciłem 151zł (aukcja na allegro jest) więc ktoś tu chyba przepłacił he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja właśnie przed chwilą zmieniłem tarcze i klocki (fotki dam jutro), tarcze brembo i klocki ferodo,

w zeszlym roku tez zalozylem taki komplet (tylko inne tarcze brembo cfaniak.gif ) jeżeli klocki masz ferodo premier to po jakims czasie zacznij sprawdzac ich stan, mocno pyla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja właśnie przed chwilą zmieniłem tarcze i klocki (fotki dam jutro), tarcze brembo i klocki ferodo,

> za ten komplet zapłaciłem 151zł (aukcja na allegro jest) więc ktoś tu chyba przepłacił he he

Powiem ci zalezalo mi na czasie. wink.gif dzis auto po poludniu idzie do mechanika. wiesz strach jezdzic jesli tarcza ma juz 9 mm....

ps. ile placiliscie za bebny i szczeki do tylu?

jak zobaczylem cene oryginalnego jednego bebna to zrobilem takkkieee icon_eek.gif oczyyy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.