Skocz do zawartości

Emblemat POLSKI FIAT


JustRalf

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając allegro trafiłem na taki znaczek:

logopj.jpg

W opisie aukcji jest napisane:

Jest to wkładka w wersji całej czerwonej- nie dopuszczonej do montażu w czasach PRL (zakwalifikowana do zniszczenia)...

...miał namalowane/wybite na przodzie NIE DO SPRZEDAŻY

W takim razie po co powstał? Co to za motyw? cfaniaczek.gif

alledrogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami w fabrykach robią próby technologiczne, które nie zostają zatwierdzone i wyprodukowane sztuki powinny zostać zutylizowane, ale wydostają się przypadkiem na zewnątrz, jak np. białe lampy carello do seicento.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czasami w fabrykach robią próby technologiczne, które nie zostają zatwierdzone i wyprodukowane

> sztuki powinny zostać zutylizowane, ale wydostają się przypadkiem na zewnątrz, jak np. białe

> lampy carello do seicento.

eee no tego to chyba troche po ulicach jeździ cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> eee no tego to chyba troche po ulicach jeździ

a to czytał

..."Szanowni licytujący- od jednego z allegrowiczów dostałem informację, żeoryginalne emblematy mają "gładki chrom" . Na moich jest ta farbachropowata,a od strony wewnętrznej są gdzieniegdzie zacieki więc wedługinformacji może to być produkt współczesny i nieoryginalny- o tymfakcie informuję"...

moim zdaniem jaka podruba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a to czytał

> ..."Szanowni licytujący- od jednego z allegrowiczów dostałem informację, żeoryginalne emblematy

> mają "gładki chrom" . Na moich jest ta farbachropowata,a od strony wewnętrznej są

> gdzieniegdzie zacieki więc wedługinformacji może to być produkt współczesny i nieoryginalny- o

> tymfakcie informuję"...

> moim zdaniem jaka podruba

czytał, ale to, że KTOŚ, COŚ napisał nie znaczy, że tak musi być cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czytał, ale to, że KTOŚ, COŚ napisał nie znaczy, że tak musi być

Mam oryginalne śrubki od malucha, nie chcesz kupić? cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a to czytał

> ..."Szanowni licytujący- od jednego z allegrowiczów dostałem informację, żeoryginalne emblematy

> mają "gładki chrom" . Na moich jest ta farbachropowata,a od strony wewnętrznej są

> gdzieniegdzie zacieki więc wedługinformacji może to być produkt współczesny i nieoryginalny- o

> tymfakcie informuję"...

> moim zdaniem jaka podruba

"Bylejakość" wykonania może też świadczyć o próbnym/jednostkowym charakterze produkcji - specjalnego sensu przedstawiania do zaakceptowania gotowego wyrobu nie ma, dopiero dopracowany idzie do produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A do czego te śrubki? I co sobie nimi skręcę w Pugu?

No nie wiem, ale jak zbierasz emblematy to może i śrubki kupisz. hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.